Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan nők, akik társas magányban élik a házasságukat/kapcsolatukat és szeretőn gondolkodnak?

Figyelt kérdés
márc. 31. 14:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%

" Ha egy nő 17:00-kor úgy dönt hogy szeretőt akar, akkor 17:02-re már ott is lenne minimum 20-30 jelentkező."

Lófuxt lennék ott, legfeljebb haempatikus, csinos, nem templom egere. Idős vok. Tavaly asszony hetekig kórházban volt. Több barátnője bejelentkezett. Volt amelyik üres befőttes üvegekkel állított be. Sajnos nincsenek jó paraméterekkel bíró barátnői. Hozzá hasonlóból pedig egy is több a kelleténél.

márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
59%

10. Nyugi haver, itt is csak szájuk van a nőknek. Én 5 év alatt minimum 5 nővel ismerkedtem komolyabban, már-már lelkitárs-szerető kapcsolatban voltunk, de mind az 5 dobott egy satuféket. Én is házas vagyok, gyerek, felelősség stb. Ez a szeretőzés is egy nagy urban legend. Van 1-2 szerencsés akinek összejön, aztán ezt vetítik ki hogy hú de sokan csinálják ezt. A fenét! A nők egy ezreléke sem mer belevágni még akkor sem, ha nulla a lebukás esélye. Nekik csak a gondolat tetszik, meg amikor levelezgetsz velük, telefonálsz, simogatod a lelküket. 1000-ből jó ha egy mer tovább lépni. Én már belefáradtam, elfogadtam a szexmentes házas életet, 40 felett nincs szabad nő, vagy nincs olyan nő aki szexelne vagy szeretné a szexet és be is vállalná. Duma, duma, duma! Persze, mindig mi férfiak vagyunk az impotensek, a bénák, mi nem tudjuk mi kell a nőknek. Amikor meg ott van a lehetőség, akkor meg úgy szakítanak hogy eltűnnek. Pedig előtte még ők könyörögnek azért hogy a kapcsolat meg ne szűnjön. Szóval részemről lezárva ez az ábrándozás meg barátkozás, na meg az idő pocsékolás a semmiért. Mert tényleg az. Én kisegítem a nőt mert figyelek rá, amikor meg rendezi a családi életét, ajtó-ablak lelép.


Azért jó duma azzal vigasztalni magukat, hogy a férfiaknak nulla a libidója, a férfiak ne figyelnek rájuk, a férfiak nem bírják az ágyban. Hiogyne, minden bizonnyal ez így van! :)

márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a magyar nők 3/4-e ilyen.
ápr. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
67%
13. Kivéve a gyk-s nőket, itt mindegyik az igazival van, mind szexcentrikus, naponta 3X van akció még 60 évesen is szerelmesek. :)
ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem, már nem léteznek ilyenek 🤔

Nem találtam jobban mint a férjem!

ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Szerencsétlen férfi..

Csak a magad nevében okoskodj 15-ös.

ápr. 4. 14:07
 17/25 anonim ***** válasza:
Mi ebben az okoskodás? 🫣
ápr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg nő belevág, aki olyan szerencsés, hogy talál hozzá megfelelő partnert. A korosodó, házas, gyerekes férfiak, mint a #12-es, nyilván nem kellenek senkinek sem, ilyen férfi van otthon is.
ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

18. Korosodó? Azért na... Diót törhetnél a hasamon. Egyébként ja, 40 felett kuka egy férfi, bármekkora szíve van, akármennyit is tett le az asztalra. Én ezt már megtapasztaltam, amit a sors kimért én emelt fővel viselem. Ez lenne a lényeg, ugyanis az életfeladatod az mindig jelen lesz az életedben, azt nem megoldani fogod, hanem tanulnod kell belőle. Amennyiben megtanulod a leckét, továbbra is jelen lesz, csak már másként nézel rá. Kinek mi, a rengeteg boldogtalanság a rossz hozzáállás miatt van.


Van egy dolog nekem is ami folyamatosan végig kísér, eszméletlen munkát tettem már bele 25 éven keresztül. Semmi sem változott. Ma már elfogadom, nem nyomaszt. Hogy mit kellett belőle tanulnom? Erre az ember rájön ha hagy csendet magának.

ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
37%
Azt gondolom, hogy a nőknek gyakorlatilag semmivel nincs könnyebb dolguk, mint a férfiaknak. Egy egy jobb nőnek piszkosul nehez kiválasztani az emberét a sok "gyökér" között.. ;-)
ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!