Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társas magány, hogyan tovább??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társas magány, hogyan tovább??

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ha magányosnak éreznétek magatokat egy kapcsolatban, mit tennétek? Van 3 gyerek, igazából sose volt nagy bujos, ölelő, csókolózó a férjem, de hogy a gyerekek nagyobbak, hiányzik, hogy érezzem a törődést, eddig lefoglalt a gyerekekkel való gondoskodás. Most már borzasztó magányos vagyok mellette. Többször mondtam neki, de a válasz az, hogy ő ilyen. Lehet így hosszútávon élni egy kapcsolatban, hogy nem érezzük, hogy a másik szeret? Szüksége van rám munkában, gyereknevelésben, bármi segítség ben, kielégítésben, de semmi másban, ha én nem elegültem ki szexbe, azon nem bánkódik, sose zavarta. Minden kapcsolat ide jut vagy csak nem illünk össze?
jan. 6. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy fogalmazol "minden kapcsolat ide jut"

Ez nem is ide jutott, hanem mindig is itt volt!! Akkor meg mit csodálkozol?

"igazából sose volt nagy bujos, ölelő, csókolózó a férjem"

"azon nem bánkódik, sose zavarta"

jan. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hosszú távon gond lessz. Ha szeret téged akkor érdekli, hogy mi jó neked. Ha nem akkor ennek ennyi. Nem jósolok sok időt nektek. Vagy megcsalod vagy boldogtalanul élsz. De nem értem ha mindig ilyen volt minek szültél neki 3gyereket?
jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából a gyerekek elvonták a figyelmem, lényegében boldog tudatlanságban éltem. Akkor a gyerekekről való gondoskodás minden energiám lefoglalták. Bújt ő, ha én is, de magától sose, sokat kritizál, gúnyol. Szép és csinos vagyok, de ő mindig talál rajtam amivel lehuzza az önbizalmam. Szerettem, nekem ez elég volt... Valahogy már nem elég...
jan. 6. 10:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Kritizál, gúnyol? Le tudsz ülni vele ezt megbeszélni? Ebbe tönkre fogsz menni.
jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az lesz hogy előbb vagy utóbb találkozol majd egy férfivel aki nem kritizálni fog meg gúnyolódni hanem bókolni és udvarolni. Aki majd keresni fogja az alkalmat,a lehetőséget hogy hozzád érhessen. Aki ha megcsókol akkor megremegnek majd a térdeid. Akivel ha ágyba bújsz a te kielégülésed fogja érdekelni,téged akar majd boldoggá tenni és a te boldogságodon keresztül jut el ő is a csúcsra. Nem csak maszturbációs eszközként kezel majd hanem nőként.

El fog jönni ez a férfi az életedbe mert nem lehet egy életet így leélni ilyen érzelmi sivárságban. Csak akkor ott lesz az a tény hogy van három gyereketek a férjeddel,közös minden,akkor mégis mi legyen így?

Majd az idő eldönti de sokan fognak ebben sérülni. Vagy pedig minden marad így ahogy van és akkor szépen lassan belehal a lelked ebbe az életbe.

jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyere hozzám, nem lesz gondod a magannyal.
jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
#5 Az a szomorú, hogy egyáltalán nem törvényszerű, hogy eljön ez a férfi az ember lányának életébe. Ha most felrúg mindent, lehet, hogy csak sima magányra cseréli a társas magányt, sérültekkel és romokkal a háta mögött, aztán sosem jön ilyen férfi. Én már csak tudom, pont emiatt nem mentem bele a házasság-családalapítás "játékba", ne az legyen, hogy majd akkor fut be, amikor nyakig vagyok a közepében... Egyedül maradtam, megadva az esélyt, hogy jöjjön. Nem jött. Most már "öreg" vagyok hozzá, mindenki foglalt, még ha ugyanez a társas magány is van, akkor sem fogják felrúgni. El lehet gondolkodni, hogy megérte-e... Mondjuk én egy olyan típus vagyok, aki nem is bír megmaradni rossz vagy középszerű kapcsolatban. De még így is nagyon kemény az egyedüllét egy idő után és egy bizonyos koron túl.
jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
7-es jól tetted, mert csak így tudtál nyugodtan/magaddal békében tovább menni az utadon. Még mindig lehet akármi jó. Ne add fel.
jan. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem minden kapcsolat jut ide. De régen se volt másabb, mit vársz? Nem fog változni, te meg szenvedsz.

Válj el és kezd újra...sose késő.

N 31

jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azaz igazság, hogy megismertem valakit, de félek felrugni mindent és attól is, hogy ugyanide jutunk... De ő teljesen más, figyelmes, kedves, gondoskodó. Pedig csak barát...
jan. 6. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!