Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem jön el velem esküvőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem jön el velem esküvőre, mert ott lesz az exem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácsotokat szeretném kérni.

Lesz egy fontos esküvő, ahova meghívtak engem és a páromat.

Már hónapok óta nagyon várjuk.

Borzasztóan örültem, hogy a párom lesz a kísérőm.

Kiderült, hogy az exem is meg lesz hívva, akivel pár hónapot voltam együtt kb 5-6 éve, de szerencsére hamar kiléptem a kapcsolatból, a mai napig nem érzek iránta mást, csak szánalmat és örülök, hogy vége lett.


Ahogy a párom megtudta, hogy exem is ott lesz közölte, hogy ő nem fog velem jönni.


Ez annyira rosszul esett, hogy a szívem szakadt meg és nagyon sokat sírtam emiatt. Annyira szerettem volna hogy jöjjön velem és olyan sokat beszéltünk róla, hogy milyen jó lesz.


Erre ő felkapta a vizet és itt hagyott, összepakolt, nem is alszik itthon.


Valami tanács? Normális a reakciója?

Fordított esetben, ha az ő exe lenne ott, aki amúgy hidegen hagyja, akkor engem nem zavarna. De ha egy olyan ember lenne, akit nagyon nagyon szeretett, akkor furcsa lenne, de erőt vennék és elmennék vele már csak a kedvéért is.

Nem tudom mit csináljak, nagyon össze vagyok törve, teljesen beleéltem magam. Nagyon megbántott vele és barátnőm is várta őt.


Vagy tényleg én vagyok a szemétláda és ez természetes hogy emiatt nem jön? Őszintén kérdezem, mert ha én vagyok a hibás akkor átértékelem magamban ezt..


ápr. 4. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Gyerekes. Ha erre így reagál, akkor később mi lesz? Ott hagy mondjuk gyerekkel együtt, mert nem úgy van valami, ahogy ő akarja? Ülj le vele beszélni, hogy viselkedjen felnőttként, de én kétszer meggondolnám, hogy alkalmas-e arra, hogy továbbra is rá pazaroljam az időt. Felnőtt ember ezen átugrik.

Voltam ilyen helyzetben, nem izgatott, hogy ott a volt nője. Nem véletlenül ex.

ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen akkor van ha nem bízunk a másikban
ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegényem egyik exe a nagy baráti társaság tagja. Ez van. Elfogadtam. Évente többször is találkozunk. Igyekszem szemet hunyni afelett hogy vele is szexelt és ennyi. 😅
ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyessel egyetértek, illetve szerintem sajnos engedd inkább el egy utolsó vélemény-nyilvánítással.
ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak annyi...
ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes a párod. Btw ezt a logikát nem is értem, ha ott lesz a párom exe már csak ezert is elmennék 😅
ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges. Egy kb. vadidenegről van szó.
ápr. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A párod nagyon gázul viselkedik. Az meg hogy úgy kezeli a problémát, hogy összepakol és otthagy, hát pláne no komment.

Én azt tanácsolom, hogy most hagyd, hadd főjjön a levében, majd átgondolja. Amit semmiképp ne csinálj, hogy pitizel neki, magyarázkodsz meg hasonlók. Azzal csak felerősítenéd benne a véleményét, és még tovább rugózna rajta, tovább játszaná az áldozatot.

Ne keresd, ha nem lesz érdeklődő a műsorára, akkor majd abba hagyja.

Te meg ne keseregj, ha nem megy, akkor majd mész nélküle, nem a világ vége.

És gondold át ezt a kapcsolatot, lehet ez sem az, amit vártál.

ápr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen drámaszakkörös nyomorúságokat útjára kell engedni.

Te menj el az esküvőre, gondolom te barátnőd, ott a helyed, és érezd jól magad.

ápr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt a logikát nem értem... ha zavarja, hogy ott van az ex, többet lát mögé... az mennyivel jobb, ha egyedül mész oda? :D

Betegesen féltékeny tuskó. Sztem jobban jársz, ha szakítasz vele.

ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!