Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor érthető ha nem szexelünk hónapokig?

Figyelt kérdés
Sajnos decemberben nagyon beteg lett édesanyám, 2 hónapig volt kórházban, végignéztem ahogy teljesen leépül és meghal. 1,5 hónapja halt meg. Valamikor november végén volt szex a férjemmel, egyszerűen nem megy, nem is birok rá gondolni. Ez belefér egy 8 éves házasságba, normális, hogy ilyen esetben fél évig nem vagyunk együtt? Nem is próbálkozik szerencsére, de már sajnálom és úgy érzem már rá kéne venni magam a dologra..

#Párkapcsolat, szex, szexualitás, házasság,
ápr. 5. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
1,5 hónap alatt azért már el kellett volna jutnod egy bizonyos szintre, amikor is nagyjából feldolgoztad. Ülj le vele beszélni, hogy nem tudod ezt egyedül feldolgozni.
ápr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg belefér, csak minél tovább húzódik, annál nehezebb az újrakezdés. Meg kellene beszélni, nehogy elhidegüléshez vezessen.

N

ápr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem amikor apukám halt meg 3 hónapig nem voltam képes lefeküdni vele, de ő sem erőltette. Ha szeret akkor kibírja. Viszont azért 6 hónapos kihagyás ne legyen. Nem lesz az úgy jó senkinek sem. Gyászolni kell, de az életed is élni, oda tartozik a szex is.
ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha nektek belefér akkor belefér. Nekem nem férne bele. Mindenkinek van problémája. A kapcsolat nem erről kéne szóljon.
ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy milyen probléma szerintem. Az is más ha pl. a munkahelyem veszítettem volna el, mert majd találok másikat, de egy elhunyt szerettünket már semmi nem pótolja. Az is másabb lett volna ha már öreg lett volna, mert ez az élet rendje, de csak 54 éves volt.
ápr. 5. 10:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom Anyukádat, fogadd őszínte együttérzésemet! Nekem tavaly hunyt el Édesanyám, hasonló módon, csak röpke szűk 2 hét alatt leépült a kórházban, kb felocsudni nem bírtam, nagyon megviselt. Nekem nagyon nagy támasz volt a férjem. A gyász sosem múlik el, de idővel enyhül, nem szabad bele merülni, az élet megy tovább.
ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
ápr. 5. 12:01
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szóval a pàroddal kellene megbeszélni ezt, nem velünk.


Neki van egy toleranciaszintje, empàtiàja, ami àltalunk nem ismert...

ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak véleményekre lettem volna kíváncsi vagy tapasztalatra aki volt már ilyen helyzetben.
ápr. 5. 13:11
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Vagyok. Ha tapasztalatra vagy kiváncsi, nálunk nem szűnt meg az intimitás, pedig én is igen rossz lelki állapotban voltam, de attól még jól esett odabújni a férjemhez. Persze azért ritkább volt a korábbiakhoz képest, de nem szűnt meg.
ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!