Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet tartós kapcsolat egy olyan kapcsolatból, ahol már az elejétől problémák voltak? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Ismertek olyat akiknek az elején nagyon nem klappoltak a dolgok, aztán valami csoda folytán végül azóta is együtt vannak és boldogok? Számomra ez nehezen hihető.

Sztori: egy kolléga kapcsolatában látom ezt, a lány 30, a pasi 35 éves. Közel 2 éve vannak ilyen se veled se nélküled kapcsolatban. Az elejétől kezdve voltak szemléletbeli, szexuális, érzelmi, stb problémák. A lány borzasztóan kitartó és szinte már függője a pasinak, a pasi inkább csak szórakozásból van vele.

Kb havonta szakítanak és nem találkoznak 1-2 hétig, majd egymás karjaiba zuhannak és megint 1 vagy 2 hétig minden oké.

Ilyen 'dinamikus' kapcsolatok tinikorban még beleférnek, de szerintetek van jövője egy ilyennek 2 felnőtt ember esetén?


ápr. 5. 13:32
 1/9 A kérdező kommentje:

Talán nem hangsúlyoztam ki eléggé, hogy az elmúlt 2 év arról szólt, hogy soha nem volt egy nyugodtabb periódus, mindig épp vagy szakításban vannak, vagy békülésben és újrakezdésben.

Tényleg csak tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem mintha közöm lenne más életéhez, csak tőlem ez mindig a legmesszebb állt, ha szakítottam az végleges volt, soha nem játszottam ilyen csikicsukit meg büntető szakítást. Ugyanígy amikor velem szakitottak akkor majd beledöglöttem de nem másztam csúszva vissza az exhez. Amolyan 'csak a töltött káposzta jó felmelegítve' típus vagyok.

ápr. 5. 13:36
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt 1,5 évig ilyen "dinamikus" kapcsolatom. Ennek nincs jövője, csak kicsinálja a feleket. Valószínűleg valamelyik fél - valószínűleg a nem függő hapsi - idővel megunja és kilép.
ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ismerek egy ilyen házaspárt. Ott a nő a bolond, a csávó full normális - fiatal, sportos, nagyon kedves, simán találhatna magának ezerszer jobb nőt. 9 éve házasok és folyamatosan ezt a se veled - se nélküledet játsszák. Ráadásul van két kisiskolás gyerek is. Anyuka hangolja apuka ellen a gyerekeket, aztán pár hónap múlva szent a béke. Néhány hét elteltével meg a nő megint bekattan (tettlegességig, legutóbb megkarmolta a pasit a hatalmas körmeivel) és megint ugyanez kezdődik előlről. Évek óta megy ez. Szerintem a csávó függője a nőnek, aki nem is nagy szám, egy kisebbségi nyomornegyedes proli. Kíváncsi vagyok, hogy mikor fogja megunni és fog elválni tőle, de nem hiszem, hogy ez a két gyereknek annyira jót tesz. Toxikus kapcsolat. Soha nem lennék ilyenben. Vagy együtt vagy sehogy.
ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem dinamikus, hanem toxikus. Ha a felek szeretnek szenvedni és ilyen hullámvasútra van szükségük, ideig-óráig elszórakoztathatják magukat a felesleges körökkel meg nagy szerelmes kibékülésekkel, de egyszer vége lesz, amikor az egyik fél megunja és stabilitásra vágyik.
ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez tiniként se fért volna bele. Halott ügy az egész.
ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ket kotodesi problemas egyed viszonya, ne nevezzuk kapcsolatnak. En betegnek is tartom oket, gyanitom egy pszichologus is egy allatorvosi lokent tekintene rajuk. Beteg emberek pedig csak beteg viszonyt tudnak kialakitani, masra nem kepesek. Talan jobb is igy, hogy kivonjak egymast a forgalombol es nem a rendes emberek eletet keseritik meg a hiabavalo probalkozasok tomegevel.
ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kizárt, de ez az ő bajuk, téged miért érdekel.
ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elejétől problémák vannak köztük, akkor az egyikük (a bátrabb, határozottab) szakítson, ne pazarolják az idejüket olyanra, akit tkp. nem szeretnek.
ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sose lesznek együtt normális kapcsolatban, mindkettő hibás.
ápr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!