Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm féltékeny, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm féltékeny, mert "nők járnak hozzám", amikor ő nincs otthon. Hogy kezeljük a helyzetet?

Figyelt kérdés

Együtt élünk amúgy. Ő néha home officeban van, néha irodában, én csak itthonról dolgozom, saját vállalkozás. Lévén, hogy műkörmös vagyok, nyilván fiatal lányok, nők jönnek eléggé jelentős többségben. A páromat nagyon zavarja, hogy folyamatosan nők járnak hozzám, kettesben vagyok velük.

Azt mondja, hogy rosszul esik neki, hogy többet beszélek összesen más nőkkel, mint vele, meg tudja, hogy milyenek a nők a körmösnél, mennyi bizalmas dolgot elmondanak, stb. Ráadásul mi is így ismerkedtünk meg. Én ezzel nem nagyon tudok mit kezdeni, szeretem a munkám, a "más nőkkel" csak munkaidőben vagyok kettesben, a páromat viszem randikra, van közös programunk, de nyilván ha összeadom a munkaóráimat, akkor az több, mint amit a párommal minőségileg kettesben tudunk tölteni bármivel, ami nem házimunka/alvás. Pláne, hogy mindkettőnknek van baráti köre is, egymás nélkül is van szociális életünk.

Őt leginkább az zavarja, ha úgy jön valaki hozzám, hogy ő épp nincs otthon. Azt mondja, hogy nem gondolja, hogy megcsalnám, nem lát jeleket(nincs is mit látni, hűséges vagyok). Meg amúgy is, ha home officeban van is annyit érzékel, hogy kaput nyitok, be/kiengedek egy vendéget, a szalon másik épület, nem a házunk. Csak szimplán rosszul esik neki, hogy ennyit vagyok más nőkkel.

Az viszont elég szürreális lenne, hogy csak akkor dolgozzak, ha ő épp home officeban van, a hétvégét meg nagyobbrészt jó lenne együtt tölteni, szóval nyilván nem akarom azt se, hogy a közös időnk rovására dolgozzak csak.

Valami tipp, hogy ez hogy legyen jó?


ápr. 5. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipp: ha műkörmösként ismert meg akkor ne reklamáljon. Tudta mi a helyzet, ez nem fer tőle. Most mégis mit kéne tenned? Elhagyni a munkád? Esetleg el akar téged tartani ezentúl? Ezt elfogadta anno szóval ez van.
ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleve minek jár egy műkörmössel. A párod saját magát se érti.

Belemegy valamibe ami neki nem jön be aztán hisztizik. Azt várná, hogy változzon a világ hozzá.

Ez az ő sara. Mondhatni neked nem sok közöd van most ehhez. Saját magának rúgott öngólt intézze el akkor a saját viadalait saját magával saját magában.

ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Ez amikor az utas összejön a taxissal/buszsofőrrel, páciens az orvossal, diák a tanárral, beteg az ápolóval, bulizós csaj a DJ-vel, pincér a vendéggel, stb, és csak azután jut eszükbe hogy a párjuk amúgy a hivatásával vissza is él, tehát aki eleve ugy jön össze vkivel, hogy munkát kever magánélettel, az egy olyan ember aki munkát kever magánélettel.

De hogy ez mindenkinek (98%-nak) utólag áll csak össze azért az érdekes. Hogy alig van vki aki képes előre is gondolkodni. Hogy nem egy hejde nagy bizalmat alapoznak ilyen emberek🤣


Ezért is etikátlanok ezek a húzások egyébként.

ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Azért a diák, a beteg kiszolgáltatott helyzetben van az orvoshoz, ápolóhoz, tanárhoz képest, ne hasonlítsuk már össze. A körmös meg olyan, hogy ha már ott vagy órákig, akkor nem feltétlenül akarsz néma csendben ülni, ezért akár dumálsz vele valami random témáról.
ápr. 5. 23:33
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Na megérkezett egy kérdés ennek párjaként pincér-vendég vagy ilyesni a sztori

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..



Össze is jöhetnétek, a 2 kérdező.

ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Körmös?
ápr. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
De te is nő vagy?
ápr. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De amugy tenyleg, te pasi vagy vagy no? :D ettol fuggetlenul valoban teged választott, igy ismert meg, hogy kormos vagy, csak nok az ugyfeleid, beloluk elsz meg. Ha sikeres vagy, jol megelsz ebbol, valoban nem kene valtanod. Lehet kicsit tobbet kene dicserned, tobbet bujnod hozza, ereztetni, mennyire szereted.
ápr. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!