Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtassam el az Édesapámmal?

Figyelt kérdés

Én egy 22 éves Nő vagyok, és a gondom az volna, hogy összejöttem egy 35 éves férfival. A nagyobb gond az, hogy majdnem teljesen ősz hajú, szval látszik rajta, hogy már nem tenager, de ez engem nem érdekel, mert szeretem és Ő is szeret engem. Nagyon jól megvagyunk, jól működik a kapcsolatunk (a szex különösen, mert soha nem éreztem még ilyet senki mellett). Az Édesanyámnak már bemutattam, Neki szimpatikus volt, bár anyu sokkal lazább, mint apu. Édesapám egy másik városban él, nem találkozunk nap, mint nap, nem igazán mély a kapcsolatunk. Nem tudom, hogy hogy fogadtassam el vele az új páromat. Apu elég régimódi, és csak annyit fog látni az egészből, hogy az Ő kicsi lánya mellett egy 35 éves ősz pasas van. Nagyon ad a külsőségekre sajnos, és ezért sokkal nehezebb dolgom van. A tanácsotokat kérem: hogyan fogadtassam el Édesapámmal a szerelmemet? Hogyan magyarázzam meg Neki, hogy én Vele vagyok boldog, és együtt érezzük jól magunkat!? Hogyan érjem el, hogy leüljenek beszélgetni, és apu legalább egy kis esélyt adjon arra, hogy megismerje a párom?

Köszönöm előre is!

Üdvözletem: Egy kétségbe esett Nő


2010. okt. 27. 10:41
 1/6 bénabéla11 ***** válasza:

sztem ne izguld túl, lényeg a lényeg, hogy próbáld meg...gondolkodhatsz még egy csomót, hezitálhatsz, de a végén ugyis el kell vinned...nincs más mód...mármint ha akarod...


nem nagyon értem ha nem olyan szoros a kapcsolatotok mért kell minden áron elvinned édesapádhoz...


sok sikert!

2010. okt. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bénabéla11 ***** válasza:
100%

ja és:D

aranyos ez hogy amgadat Nő-nek irod nagy betuvel, a férfit kicsitvel...valamit sejtet ez azért:D

2010. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
beszélj apukáddal, mielőtt bemutatnád neki. Mond el neki ugyan ezt amit ide leírtál. Ne akkor döbbenjen le mikor meglátja az ősz pasidat. Mondd el neki hogy nagyon jó vele, és nem a beleegyezését várod, csak hogy egyáltalán megismerkedjenek.
2010. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a kapcsolatod az apáddal, minek is mutatnád be? mit érdekel a véleménye és hogy hogyan áll hozzá? nem kell ezt túlagyalni, ha nem tetszik neki, kit érdekel, úgysem igen találkoztok.
2010. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedveseim!


Nagyon szépen köszönöm a reakcióitokat! Sok okosság van benne. Azért szeretném bemutatni, hogy azért tudja apu is, hogy kivel vagyok, de tényleg lehet, hogy először beszélni kellene Vele, hogy ne akkor döbbenjen le, illetve ne a FÉRFI előtt. Az első hozzászólónak is köszönöm, amúgy ez tök véletlenül sikerült így. :) De azért Neked is nagyon szépen köszönöm a hozzászólást! További szép és kellemes napot kívánok Nektek!

2010. okt. 27. 14:15
 6/6 -Pimpike- ***** válasza:

Szia, én is hasonló helyzetben voltam 16 évesen vittem haza a 24 éves pasimat aki kopaszodott és 40-nek nézett ki.

Eleinte nagyon furcsállták a kapcsolatunkat, később elfogadták de ehhez el kellett telnie 4 évnek.

2010. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!