Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, hogy a párommal elhidegültünk egymástól?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben kiderült pár hazugsága, amivel amikor szembesítettem, és bizonyítékom volt akkor letagadta. Ráadásul olyan hazugságokat tett hozzá, ami borzasztó cifra volt. Az első ilyet megbeszéltük, végül bevallotta, és kérte, hogy legyen tisztalap.


Azt mondtam, hogy rendben, ám kiderült következő nap, hogy hazudott az igazságban is. És ekkor el kellett magyaráznom neki, hogy mikortól is van tiszta lap, mert hogy ha előzőleg sem volt őszinte, ne kérje így a tiszta lapot.


Azt is elnéztem neki végül. Majd teltek a napok, mégtöbb dolog kiderült. Ekkor már a bizalmam teljesen megingott. Persze sorban ígérte meg minden kiderült hazugságánál, hogy többet nem teszi, meg úgy tűnt mint aki megbánta, végül mindig derült ki valami.


Végül a barátai mosták meg a fejét, hogy ez így nem mehet tovább.

Persze a barátai előtt próbálta magát sajnáltatni, engem elnyomni, hogy rá ne nézzenek rossz szemmel, hanem inkább rám, stb. Mondott olyanokat is, hogy a fejében van egy másik világ azért hazudik mindig és azért nem őszinte soha.

De végül jutottunk valamire, és kértem, hogy mondjon el mindent, amit még nem tudok, vagy amiben hazudott. Azt mondta, hogy már tényleg mindent tudok, így megbeszéltük, hogy mostmár tényleg tiszta lap van, és a jövőben bármi történik, bármit tesz, azt mondja el őszintén, mert ha őszinte, már azt is értékelem.


Megmondom őszintén, hogy félek, hogy mikor lépi át ezt a megállapodást. De próbálok bízni.

Csak az utóbbi idő sok volt nagyon. Időközben kiderült, hogy babát várok, eleinte nem érdekelte a gyerek, egy-két veszekedésnél itthagyott, nekem kellett könyörögnöm.


És persze, hogy elgondolkodok, hogy vajon hogyan tovább. Mert az elején olyat is mondott, hogy inkább fizet gyerektartást. Plusz az apja is azt tanácsolta neki, hogy lépjen ki ebből a kapcsolatból és keressen mást, a gyerekkel se foglalkozzon. (Mindezt úgy, hogy annak idején ő is megcsalta a párját két gyerek mellett)

De most teljesen más, mióta a barátai beszéltek vele.


Viszont későn jár haza rendszeresen. Van, hogy lejár a munkaideje, mégis marad, pedig arra nem kap többet, mert fix fizetése van.


Alap esetben is többet keres mint az átlag magyar családok, mégis rengetegszer csinálja ezt. Félek, hogy ez így marad. Hogy mi van, ha egészen egyszerűen nem szeret itthon lenni?

Először magamat hibáztattam, de rájöttem, hogy ennél jobban nem tudok neki már megfelelni. Voltatok hasonló helyzetben? Ti mit tennétek?



ápr. 12. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Szia! Mintha csak én írtam volna, minden stimmel.

Én egy gödörben képzelem el magamat, amibe javarészt ő lökött bele. Hiába nyújtom a kezemet, nem fogja meg. Nem segít kimászni. Ha mászni próbálok, akkor taszít vissza. Néha ledob 1-1 falat kenyeret, így 1-1 napig azt érzem jó minden. Majd ugyan az az éheztetés, taszítás, nem segítés.

11 hónapja csal. Legelőször azt ígérte minden rendben lesz, de magamnak kell leküzdenem a rossz érzést. Elhittem. Pár hónappal később kiderült, hogy végig csinálja, ezt éreztem is.

Pici babával otthon tehetetlennek éreztem magam. Sokszor a kanapéről nem volt lelkierőm felállni.

3 hónap különélés után mágállapodtunk, hogy újrakezdjük. 3 hétig azt hittem minden jó, minden erőmön a javításon voltam. Rengeteget változtam pozitív irányba. Majd egyik nap közölte, hogy a szeretőjével akarja folytatni. Ekkor döbbentem rá, hogy ez az ember sosem szeretett engem. Akkor jó voltam, mikor minden szép és gondtalan volt (1-1 falat kenyér ugyebár...), egyébként meg szó szerint mindenki előtt megalázott, hogy magát tisztára mossa. Szeretem, de ez már beteges kötődés. Ezt be kell látnom. Nem érdemlem ezt. Elfáradtam. A gyerek sem érdemel egy roncs anyát magának.

ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Az első hazugság után kiraktam volna. Nem vártam meg volna a többit, se azt, hogy engem savaz a barátok előtt, vagy későn jár haza. Valószínűleg szeretője is van. Miért nem szakítasz? Nem értem. Mi a csoda tart mellette, pénz, "büszkeség" = butaság? Vagy micsoda?
ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Viszont ő soha, de soha nem fog megváltozni. Sőt egyre rosszabb lesz. És a legszomorúbb dolog, hogy te még gyereket is vállaltál vele... Szerintem készülj fel, hogy egyedül maradsz a gyerekkel, mert vagy így vagy úgy, de ez lesz a vége.
ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok, meglepődtem a lepontozáson. Az, hogy az ember ezekre rájön, már egy lépést tett. Új életet kezdtem, jelenleg ennél többet nincs erőm tenni.
ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ne foglalkozz a pontozással. Össze-vissza lepontozzák a normális válaszokat is. Valaki direkt is csinálja. Szerintem építő volt a hozzászólásod.
ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

“ Viszont későn jár haza rendszeresen. Van, hogy lejár a munkaideje, mégis marad, pedig arra nem kap többet, mert fix fizetése van.”


Szerintem nem a mznkahelyén marad tovább, hanem a szeretőjével van…

ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!