Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális ez a mennyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez a mennyiségű külön töltött idő a párodtól? Nálatok ez hogy van?

Figyelt kérdés

A párommal már fél éve együtt lakunk Pesten, és ő tipikus olyan, hogy nélkülem kb. képtelen meglenni 2-3 óránál több ideig. Mindent velem szeret csinálni, és az ideje 95%-át velem akarja tölteni. És ezzel nyilván nincsen gond, mivel nagyon szeret engem, és én is őt. Viszont nekem sokkal több külön időre lenne szükségem mint neki. Elsősorban azért, mert amikor együtt is vagyunk, akkor legtöbbször az ő dolgaival foglalkozunk, minden 2. órában van valami kis problémája amit nem tud megoldani, vagy pedig rám sértődik be valamiért. És akármennyire is szeretem, azért ez eléggé lefáraszt. Ezért sose pihenek ha együtt vagyunk, csak azon idegeskedek állandóan, hogy az adott órában éppen mi baja van.

A másik, hogy minden héten, vagy második héten szeretek hazamenni a szüleimhez egy napot, mivel idősek már, és hálistennek egészségesek, de kb. semmi szociális interakció nem éri őket, és szeretném a mentális egészségüket is minél tovább egészségesen tartani.

A harmadik, hogy szeretek nyelveket tanulni a szabadidőmben, fejleszteni magamat, illetve befektetéssel kapcsolatos tanulmányokat olvasni, mivel összegyűjtöttem egy nagyobb összeget, amit szeretnék kamatoztatni. És sokszor ilyenekre elszokott menni egy-két nap, amikor nem csinálunk programokat. De hosszútávon szerintem megéri.


És a lényeg, hogy akárhányszor külön szeretnék tölteni 1-2 napot a barátnőmtől, hogy ezeket a dolgokat elintézhessem, akkor folyamatosan megsértődik, hogy én már nem szeretem őt. Plusz az ismerősi körömből is furcsán néztek rám, hogy mi az hogy nem szeretnék folyamatosan a barátnőmmel lenni. De pedig ugyanúgy szeretem, csak szimplán máshogy működöm. Úgy érzem senki nem ért meg.


Én 25/F, a barátnőm 21/L.



ápr. 12. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Te vagy együtt energiavámpírral, magadban kell helyretenned ezt mi éri meg a szexért, mi nem.
ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te választottad. Egy áltagos nő meg is hülyülne ha non-stop a párjával kéne lennie.
ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van külön töltött idő saját hobbinkra.


Hogyha neki te vagy a minden, te pedig szabadságot akarsz, nem fog működni, nem passzoltok.

ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"A párommal már fél éve együtt lakunk Pesten, és ő tipikus olyan, hogy nélkülem kb. képtelen meglenni 2-3 óránál több ideig. Mindent velem szeret csinálni, és az ideje 95%-át velem akarja tölteni."

Neki nincsenek hobbijai? Attól, hogy van párkapcsolata az embernek, még kell az énidő, amikor magával foglalkozik. Ő neki nem kell, mert tőled elveszi az energiát, amiből ő szépen erőt merít, te meg már azt sem tudod, hogy merre vagy arccal előre.... Ez nem kapcsolat, hanem energia lehúzás.

ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő ilyen, én is igénylem a külön töltött időt.
ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem illetek össze. Idővel teljesen ki fog csinálni. Én a helyedben lezárnám ezt a börtön kapcsolatot.
ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem keves a szex a kapcsolatotokban. Illetve nem mered kimondani a jelenlétében,hogy épp mit kell elintézned,amihez jöhet veled. Mindig beszéljétek meg az együtt töltött időt,miket kell intézni neked is. Nem vagytok egymással elég őszinték. A sértődéseket lehet orvosolni önbizalomnöveléssel és ha közelebb enegeded magadhoz lelkileg. Tanuld meg kezelni ezt a típust,ha eléggé szereted, mert mindig ugyanezt fogod vonzani újra és újra. A saját megfelelési kényszered miatt idegeskedsz,h mi baja. Ezt meg neked kell magadban rendbetenni.
ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak komoly önértékelési és önbizalomproblémái vannak. Nem egészségesen nevelték,mert vagy ridegen bántak vele és ezért csüng rajtad,mert most pótolja be. Vagy pedig királylány volt,akinek mindent megadtak és az ő szava volt a szent.

Mert aki durcás,megsértődik szint zsarol azzal,hogy nem szereted, ez így nem is szeretet és nem jó kapcsolat.

Ismertem egy ilyen párt,akik mind a galambok úgy kezdték egymással ,két év együttélés után már őrjöngött a férfi,ha a nővel akárcsak vásárolni kellett menni ,szabadnapokon elment horgászni,mindenhová hogy ne legyen a csajjal.Vége durva szakítás,a férfi most boldog és egyedül él,de van barátnője. A nő pedig azóta a harmadik párja életét teszi tönkre a ragaszkodással,zsarolással. Illetve úgy tudom, két hónapja az utolsó párja is otthagyta,mikor dolgozott,akkor pakolt össze és lépett le.

Energiavámpír és lelkileg is sérült aki így viselkedik a párjával,hogy mindig együtt akar lenni !

ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a többiek írják, nem egészséges. Az exférjem megsértődött mindig, amikor mondjuk a babánkkal leutaztam volna a szüleinkhez, ezért nem sokszor történt ilyen. Persze egyszer nem értünk haza mire hazaért munkából, balhé. Testvéreimmel ha nagyritkán mentem tesós napra, napokig hiszti és 8gy tovább.

Próbáltam elmagyarázni, hogy otthon vagyok 0-24, egyszerűen unom. Legalább nem kell annyiszor mennie a szüleimhez, ugyanis a havi 1 alkalmas családlátogatásra is azt mondta, hogy minden szabadidőnket ott töltjük. Kértem, hogy menjen el a barátaival, mert többször hívták. Nem, nélkülem sehova, én se menjek sehova.

Egy ideig az ember tűr és tűr, majd kiderült, hogy amúgy viszonya van valakivel, a végén már velem ordított, hogy inkább nem jön haza munka után, mert utál itthon lenni. Nevetséges. Elhiszem, hogy párkapcsolat, házasság, de ne engedd ezt tenni magaddal. Mindenkinek szüksége van szabadidőre, külön időre, sőt javasolt is. Nehogymár nekem kelljen sz*rul érezni magamat, mert a testvéreimmel szeretnék 1-1 napot eltölteni. Bánom, hogy két évet úgy éltem le(várandósan és babával otthon voltam), hogy vigyázállásban kellett várnom őt, nehogy 5 percre egyedül kelljen otthon lennie.

ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még olvasni is fojtogató érzés volt... Pedig én is nő vagyok.

Barátnődnek elég komoly lelki, vagy pszichés problémái vannak, te pedig ezt nem fogod sokáig bírni.

Őt semmi nem érdekli rajtad kívül? Nincsenek barátnői?

ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!