Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mut tegyek ha nem képes tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mut tegyek ha nem képes tenni ellene hogy reggel nehezen kel?

Figyelt kérdés

Hiába fekszik le időben ugyanúgy nehezen kel, képes elaludni.


Ha ilyenkor én nem keltem vagy figyelem felkelt e már barátnőm akkor simán elalszik hiába kell időre mennie.

Ha úgymond " azért csak szólok higy keljen" akkor nekem teszi szóvá hogy miért vártam eddig..


ápr. 13. 07:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Hanykor fekszik és mikor kell? Első körben azt mondanám, menjen el dokihoz, csinaltasson egy verkepet, hogy minden oké e, aztán egy endokrinologust keressen, aki megnezi a hormonjait.
ápr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

fiatal emberek általában nehezen kelnek és sokáig vannak fent.


ez általában mind a férfiaknál és a nőknél az első gyerek érkezésekor mind a kettő szülő korán kelő lesz.


inkább a nőkre lesz ez jellemző.


szólva ne aggódj fog változni a nőd.


ébresztő óra amúgy működhet és akkor senki sem hibás nem?


ilyen apróságon nem kéne össze kapni amúgy csak lazán.

ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Vérképe rendben. Általában este 10 és éjfél közt fekszik le és 6.50kor kellene kelnie.

Vasárnap 9 10 közt kel.


Hiába az ébresztő, simán kinyomja.

Endokrinologus sem lát a hormonjaival bajt.

ápr. 13. 08:22
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Akkor ennyit alszik, ez nem olyan vészes, a noknek alapvetően 9-10 óra alvás rá van szükségük minimum. Naponta ha jól számolom, kb 8 órát alszik, hétvégén meg +3-at

Az egyik korábbi párom minden hétvégén délután kettőig aludt.

ápr. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Nekem a mindig is rengeteg alvó barátnőm x évvel idősebben már alig alszik 1 nap, max 6 órát.

De ehhez idegbajos, nappal álmos, olyan mint a méregzsák.

1x el van qrva az endokrin rendszer, utána annyi.

Akkor alszik az ember jól, amíg fiatal, meg sportol, és egészséges.

ápr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy felnőtt ember, és tudja hogy dolgoznia kell menni és mégis úgy képes vissza aludni mintha semmi dolga nem lenne, és mert ő esetleg emiatt késve van, a másikat veszi elő, miért nem szólt előbb ( mi vagyok, az anyja h állandóan még rá is figyeljek??) és puffog mert mindennel baja van..
ápr. 13. 08:28
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába az ébresztő, simán kinyomja."

Már ne is haragudj a barátnőd nem egy kisgyerek, tanuljon már meg felkelni magától ez is a felnőtt élet része. Ha arra van annyi "esze" és energiája, hogy megfogja és kinyomja a telefont, akkor így járt! Majd a saját kárán megtanulja, hogyha elkésik állandóan! Feküdjön le időben, állítson be 5 percenként 3 ébresztést egymás után, bár az sem a legjobb, mert ígyis könnyen becsapatja magát és visszaaludhat, ha már 4.-jére nem csörög... Én is kinyomtam az órát, elkéstem fontos eseményről stb, ezekrt mind a saját káromon tanultam meg. Most már ha szól az ébresztő tudom, hogy azonnal kelés van, és ülök is fel az ágyon.

ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha kirúgják emiatt x-szer, akkor attitűdöt vált, ne aggódj..
ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak érdekes ilyenkor elég a kevés idő is elkészülni. Míg ha sikerül időben kelni akkor az egy óra se elég a készülődésre és elkésik, pedig 800méterre kell mennie csak.
ápr. 13. 11:09
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Neked ezzel nem kell csinálni semmit, ez az ő baja. Téged nem érint.

Illetve max annyit, hogy elfogadod ilyennek, vagy kuka.

ápr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!