Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mut tegyek ha nem képes tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mut tegyek ha nem képes tenni ellene hogy reggel nehezen kel?

Figyelt kérdés

Hiába fekszik le időben ugyanúgy nehezen kel, képes elaludni.


Ha ilyenkor én nem keltem vagy figyelem felkelt e már barátnőm akkor simán elalszik hiába kell időre mennie.

Ha úgymond " azért csak szólok higy keljen" akkor nekem teszi szóvá hogy miért vártam eddig..


ápr. 13. 07:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező 9-esre válaszolva, ez is egy nagyon rossz szokás, ugyanis ő egy notórius késő! Volt ilyen ismerősöm nem is 1 aki suli mellett lakott 200 méterre mégis elkésett, a falusiak meg már fél órával előtte ott voltak. Ez is egy olyan dolog amit a nagybetűs életben fog a saját kárán megtanulni, amikor folyamat stressz lesz a reggele, leb*sszak a suliban/munkahelyen, rosszabb esetben ki is rúgják!

Megkell tanulnia az IDŐBEOSZTÁST! Ha nem tanulja meg, hogy ha van még 20 perc,az nem még plusz 1 órat jelent, és nem még ráérünk, hanem egyáltalán nem időpicséklás és rossz dolog valahova már idő előtt korábban odaérni, és nem idegbetegen kapkodni!

Régen pl folyamatosan lekéstem a vonatot, ezzel a hozzáállással, most már kint vagyok az állomason előtte 20 perccel-fél órával, és milyen jó mikor inkább én várok, de nem kések el sehonnan, és meg simán van időm kényelmesen elmenni a büfébe!

ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
*időpocséklás
ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Fiatal koromban engem is úgy kellett kirobbantani az ágyból, nagyon nehezen tértem magamhoz. A férjem frissen ébredt, megfőzte a kávét, és behozta. Mikor idősebbek lettünk, ő kelt nehezebben, és én vittem be a kávét.
ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Este 9 fele már ne netezzen-számítógépezzen: ez nagyban segítené a normális időben lévő elalvását, ami segítené a felkelést is.
ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14es ezt mondtam neki már én is.
ápr. 14. 08:17
 16/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem érdekli, hogy mit mondasz. Nem vagy az anyja vagy a főnöke, nem kell azt csinálnia, amit mondasz.

De ha ennyire idegesítitek egymást, azt kell átgondolni, hogy van-e egymás mellett keresnivalótok.

ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!