Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el akar menni egy fiú külföldre, nem szereti a barátnőjét?

Figyelt kérdés

A barátnőm sír mert a barátja kiakar menni külföldre! Az enyém is kiakart de meggondolta magát.. mer tén itt vagyok!

hhh... de most nem a lényeg hanem ha szereti akkor mért megy el ezt nem értem!?


2008. jan. 8. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy rendkívül összetett "probléma". Nálam is ugyanez van, tudom jól. :(

A fiatalok sokan úgy gondolják, hogy minek dolgozzanak itthon, holott külföldön sokkal több pénzt kereshetnének - ezt részben meg is értem. A mai világban a pénz dominál: el kell látni a családot, jólétet kell teremteni.

Az biztos, hogy hiába szól két emberről a fiú döntése, nem szabad akadályozni az emberi szabadságában. Én ezért nem kérem a páromat, hogy maradjon itthon _miattam_. Képzeld csak el, kérné a lány, hogy maradjon itthon, a fiú marad, együttélnek mondjuk 10 évig, majd a fiú valamin kibukik: "bezzeg miattad maradtam itthon 10 éve, és mennyivel más lehetne minden". Ezt semmiképp nem szabad.

Sokan hisznek a távkapcsolatban, kérdés, hogy mennyi időre akar elmenni a fiú. Egy-két-három év még kibírható, mert néhányhavonta azért tudnának biztos találkozni. Még ha ki is várják a rengeteg évet, hiányozni fognak a közös élmények és senki nem ad garanciát arra sem, hogy együtt maradnak.

Hidd el, ugyanez a problémám, teljesen aktuális, és fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Csak próbálom tisztán látni a dolgokat.

A párom erre mindig azt mondja: "az idő mindent megold".

2008. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
had menjen, nem szabad akadályozni, vagy vigye magával a barátnőd egy idő után már biztos helye van akkor kiviheti és együtt lehetnek...keressék a megoldást, ne a problémán rágódjanak!
2008. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm kiment külföldre mig a barátja itthon maradt, rá egy évre a pasi is kiment és azóta sokkal jobb a kapcsolatuk és kinn élnek boldogan.

A távolság vagy megerősíti vagy örökre szétszakítja a kapcsolatokat!

2008. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért menne ki? Több lehetőséget lát a kinti munkában. TAlán a karrirje miatt előnyösebb kint dolgoznia. Odakint ugyanazért a munkáért sokkal több pénzt kap. Kit jobbak a lehetőségek. Gondolok itt mindenre: tanulás, orvosi ellátás, életszínvonal, szociális juttatások. Vagy egyszerűen csak kihívásnak tekinti.


És ha a szerelmnél tartunk, odakint is élnek emberek. Miért nem a lány keres lehetőséget, és megy ki vele együtt? Lehet, ő is jó munkát vagy iskolát találhatna magának, és a távolság se lenne olyan nagy közöttük. Egyébként is manapság mikor telefon, email, MSN és Skype van, már sokkal könnyebb a kapcsolatot tartani, mint régen amíg országon belül is 2-3 nap alatt ért célba egy sima levél.

2008. jan. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. En kint vagyok Amerikaba, nagyon messze a baratomtol, kint vagyok 2 honapja, de mostmar egy honapon belul megyunk haza. O is jott volna,de nem kapta meg a vizumot. Ha 2en jottunk volna, akkor hosszabb idore.Es hogy miert megy valaki kulfoldre? szerencset probalni...jovot megalapozni...penzt keresni. Szeretjuk egymast tiszta szivbol, igy nem kellett/kell mitol felnem, mert tudom, hogy jofiu, bar sokszor ragtam a kefet, mert probalkoztak nala nem 1szer, de buszken szembesitett mindenkit, hogy neki van valakije akit szeret, akihez huseges.. Minden nap beszelek vele interneten, igy jobb is, mert minden nap tudom mi van vele. Nem kell ettol megijedni, en is sirtam az olebe, pedig en mentem el...:) De milyen jo is lesz az ujra talalkozas a repteren. Meg talan segithet is egy kis tavollet a kapcsolaton.Persze az is lenyeges,mennyire komoly a kapcsolat. Ha szeretik egymast, akkor kibirjak azt az idot. Bar azt nem irtad le, mennyi idore menne el. A lenyeg, hogy nem kell megijedni..:)Ez az en tapasztalatom
2008. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!