Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már depresszió?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már depresszió? Vagy mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

A gondom az hogy kb 3 hete szakítottam a barátnőmmel (nem ment a kapcsolatunk) nem is igazán voltam önmagam mellette, és míg vele voltam úgy érzem azt a kevés embert elveszetettem magam mellől. Így most eléggé egyedül vagyok. (család nincs...jóformán:S ) A hangulatom nagyon változó.. van mikor nagyon jó kedvem van.. és jól érzem magam. De a lányokkal valahogy nem megy egyszerüen a laza beszélgetés...olyan érzésem van mintha elvesztettem volna önmagam, mintha nem tudnám már milyen is vagyok valójában..emiatt nincs bennem semmi önbizalom:S


A minap is utaztam a vonaton, teljesen rendben voltam egész nap..majd láttam egy lányt a vonaton (nagyon szép volt:), szerettem volna vele beszélgetni vele, de nem mertem oda ülni hozzá...valahogy nagy gátlás alakult ki bennem az egyéniségemmel kapcsolatban(külsőmmel nincs bajom)


majd leült hozzá egy srác.. én pont láttam őket, olyan jól elbeszélgettek..megnevettette a lányt, flörtölt vele, a lány végig mosolygott.


Itt rögtön feljött bennem hogy én rosz vagyok, nem szeretnek...nagyon mélyre sülyedtem:S takartam magam...egész este rosz kedvem volt ezután.teljesen magam alatt voltam ennyitől...


Vannak lányok akiknek bejövök tetszek, de félek folytatni a dolgot, nem találkozom velük, mert attól tartok hogy nem kellek majd nekik, nem leszek jópofa laza mint sok srác. (a legrosszabb hogy ha oldottan viselkedem, pont ilyen vagyok:S ..egy kis dili)


Igaz barátaim nincsennek...csak néhány haver. Régen szerettem önamagam, de most... miért van ez bennem?


Volt már valaki hasonlóan? hogy lábalt ki belőle?


2010. okt. 27. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem szabad igy leminösiteni magad,bitos vannak benned tök értékes dolgok,ha valaki majd belédszeret,önmagadért fog szeretni,azért amilyen vagy,úgy ahogy vagy,

Ha majd találkozol egy olyan lánnyal aki tényleg megérint,ledölnek ezek a falak benned,és magától fog menni ez az egész,ne görcsölj ezen,csak hagyd,h megtörténjen,

Mindenki fél a csalódástól,de ez mindig benne van,ha görcsölsz rajta,ha nem,bizz önmagadban,és ne viselj álarcot,legyél olyan amilyen vagy,és ha valaki nem szeret meg, az nem a te hibád,ilyen az élet,de sztem nem lesz ezzel baj,aranyos érzékeny fiú vagy,

Arra gondolj mindig,h akit el lehet vinni,azt vigyék minnél elöbb,,,,

2010. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szása Petrosevics ***** válasza:
Jártam ilyen cipőben, tudom milyen érzés ez...Nekem a megoldás az volt h tanultam, edzettem, ezzel lefoglalatam magam,mert ha nem csináltam ezeket a dolgokat akkor egyszerüen az volt az érzésem h szar ember vagyok...nem vagyok jó semire meg stb...Elég szar helyzet az tuti.DE a megoldás az h értékeld önmagad.Emeld ki azt amiben jó vagy, senki sem tökéletes, mondogasd magadnak h igen is jó ember vagyok, és értékes.Fontos h ezeket akár hangosan is kimond,mert az agyad azt generálja amit mondasz neki, ha te azt mondod h szar vagy akkor azt is fogod érezni.És megváltozni ne akarj, olyan vagy amilyen...ha valaki elfogad így akkor az a jó, és majd egy lány is biztosan így fog szeretni.Légy önmagad, és az önbizalmad is legyen egészséges szinten, ez a lényeg.
2010. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!