Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most depresszió lehet?

Figyelt kérdés
nyomottnak érzem magam, nem tudok nevetni se mosolyogni, szétrobban a fejem úgy fáj, nincs kedvem semmihez és úgy érzem nincs is erőm semmihez gyengeségérzés és hányingerem is volt. Kezdődő depresszióról lehet szó? és eddig nagyon dohányos voltam, de brutálisan. Azt se kívánom nem okoz már akkora örömet nekem a cigi mint régebben. Mindent megtettem volna a cigiért és tök jó kedvem volt mindig tőle. Már nem kívánom. 18 / l és most lett vége 1 kapcsimnak
2010. nov. 8. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
szakítás után vagy. az lenne a furcsa, ha most boldog lennél.
2010. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de én akartam és úgy érzem nem is az fáj a legjobban vagy lehet olyan hogy nem tudok róla de depresszió?
2010. nov. 8. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom nyáron hogy érzed magad? Nekem a depresszió általában ősz végén tél elején jön és tart tavaszig. Nagyon nehezen viselem a bezártságot, a hosszú estéket, és a nap hiányát. A szakítás bárhogy is történt, esetedben te léptél ki, ez még akkor is megvisel ha úgy érzéd már nem jelent semmit számodra. Ha súlyosbodik a helyzeted keress fel egy pszichiátert. Jobbulást kívánok.
2010. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de akinek csak midnen évben van téli elején depressziója az nem is igazán depressziós
2010. nov. 8. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:

itt senki sem orvos, hogy meg tudná mondani, hogy igen kislányom, te depressziós vagy. ha nagyon úgy érzed, elmehetsz kikérni egy pszichológus véleményét, segítségét. de persze az ilyen dokikat is meg kell válogatni. én voltam régen egyszer, és állította, hogy nekem kutya bajom, aztán nem is mentem hozzá többet. életem legrosszabb szakaszán mentem akkor keresztül, és nem láttam a kiutat. a doki meg a sok rizsálásom ellenére annyit fűzött hozzá: "Maga nem depressziós."...hát én ezt máshogy láttam, és a mai napig máshogy látom az akkori énemet.

amúgy meg a beszéd beszéd beszéd. mozdulj ki otthonról minél többet, járj társaságba. beszélgess sokat a barátnőiddel, add ki magadból, ami a szívedet nyomja. meg persze az agyadat is rá kell állítanod, hogy igenis, te jobban leszel. ajánlom még, hogy ebben a témában olvasgassál könyveket. nekem az is segített. ja, és ott van a zene. tudatosan hallgass olyan dalokat, amelyekről tudod, hogy felvillanyoznak. idő kérdése volt nálam is, de végül sikerült. azóta a gondjaim csillapodtak, viszont már nem "félek."

2010. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak zaklatott most a lelked, ne csodálkozz, mindenki életében vannak ilyen kevésbé kellemes tünetek, mikor az élet nem olyannyira nyugalma... Ne görcsölj, ne akarj minél hamarabb arra koncentrálni, hogy ez elmúljon, mert az annál sz@rabb érzés lesz....De! El fog múlni.. Idővel el fog múlni! Azt tudom most neked tanácsolni, hogy tegyél meg mindent azért, hogy jelenleg egy kis időre hanyagold azokat a helyeket, dolgokat és személyeket, amik, akik most fel tudnának zaklatni, idegesíteni... Mindenképpen szükséged van arra, hogy megnyugodjon a lelked és jobb legyen.... Ha sírnod kell, tedd meg, az soha nem baj!!! Jót tesz, ha kisírod magadat egyedül.... jó alaposan, úgy ahogyan akarod, nem kell visszafognod magad, nyugodtan!! Ettől, majd megtisztulsz, könnyebbnek fogod érezni a lelkedet!:D Remélem tudtam segíteni bármiben is !! Sok sikert és jobbulást!!!
2010. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!