Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek hiányolja azt hogy többet legyünk együtt ha?

Figyelt kérdés

Barátnőm most mondta hogy az a baj hogy alig vagyunk együtt. Én ezt annyira nem értem/érzem most, (régebben igen; próbáltam tenni ellene nem igazán sikerült.)


Azért nem értem mert ő 7.30-16ig dolgozik, néha még utána van dolga 1 2 óra.

Én 10- 17.30ig dolgozok.


Esténként meg vasárnap együtt lehetnénk, de ilyenkor akármit próbáltam kitalálni, ő nem jött, nincs kedve stb. Maradtunk itthon tv és mobil.

Volt olyan nemrég hogy rá vettem menjünk el délután bicajozni, ebéd után lefekudt mert álmos lett és este kelt fel így ebből se lett semmi..


Nem értem akkor mégis mit tegyek ha amikor lehetne se csinálunk semmit , bár fizikailag egy légtérben vagyunk..


ápr. 14. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Közöny a legrosszabb. Szerintem inkább más baja van, csak nem meri elmondani.
ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Régebben kellett volna igyekezned, amíg ő is többet akart veled lenni. Most már késő. Most már ő is eljutott oda, hogy csak vagytok egymás mellett muszájból, de hagyj neki békét és ne zavard.
ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Ez már inkább csak lakótársi viszony. Megszokás hatalma.

Van hol lakni, van mit enni stb. De mivel te mindig cseszegeted a "változtassunk" kéréseddel, ezért kénytelen volt mondani valamit ("az a baj hogy alig vagyunk együtt").

Neki baromira megfelelne úgy ahogy van minden, csak te ne cseszegesd állandóan. Csak addig reagál valamit amíg le nem nyugszol. Gondolom legszívesebben elküldene a fenébe, csak nem teheti meg anyagi vagy lakhatási szempontok miatt. Azért mondta ezt mert hirtelen mondania kellett valamit. Ha olyan nagyon veled akarna programokra menni, akkor menne is! De ő nem akar, ha nem tűnt volna fel. Csak a bszogatás elől menekül.

ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Senki nem cseszeget senkit.
ápr. 14. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő maga se tudja még, hogy azért hiányolja, de nem tesz érte semmit mert szakítani fogtok.
ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!