Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a barátod mindig "elfelejtene" gumit venni?

Figyelt kérdés

Mondta egyik nap,hogy beirja emlekeztetobe mert mindent elfelejt,aztan veletlen nem a mai napra irta hanem egy hettel kesobb ugyanarra a napra mert elnezte ezen poenkodtunk is,aztan eltelt egy nap es ja o megint elfelejtette ez volt par napig aztan mondta hogy x nap megy a boltba de nem volt ideje megvarni hogy kinyisson mert nem ert volna oda dolgozni,aztan ajanlottam neki egy masik helyet ahol tud venni majd erre az volt a válasza,hogy neki nincs kedve bemenni a varosba aztan aznap este kozolte hogy nem vett ugye a munka miatt...de amikor hazafele jott az a bolt meg vigan nyitva volt es hazafele nem idore jott,siman tudott volna venni...

Teljesen lerombolodott az onbizalmam ettol,hogy neki ugy tunik ez nem fontos egyaltalan,nem gondol bele hogy ez hogy esik a masiknak amit csinal? Mar beszelni sincs kedvem vele,olyan erzes ez nekem mintha hulyenek neznenek...


ápr. 14. 11:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet, hogy mindenáron gumi nélkül akarja, vagy azt, hogy te is vegyél magadtól, ne csak ő állja a költséget?
ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Elfelejtenék vele szexelni.
ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

És te ágyhoz kötött nagy beteg vagy, vagy háziőrizetes rab? Vegyél te, aztán annyi. Én lassan két hete tervezek cukrot vinni a munkahelyemre és közel eg, hete akarok kukászsákot venni, de, míg előbbi tegnap véletlen eszembe jutott, utóbbi újra elmaradt. Be is bszna, ha ezért cseszegetve lennék napi szinten.

Ha tudod, hogy feledékeny, ne játszd a sértődött királylányt, hanem csattogj el egy rossmannba.

ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Én se értem komolyan mi a probléma. Van két kezed, lábad, nyugodtan vehetsz óvszert te is.
ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell vele szexelni. Nálam alapvetően kuka aki gumival akar.
ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez előtt évekig en vettem,most csak azért sem fogok
ápr. 14. 12:01
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Mit szólnék? Azt, hogy akkor ma este sétálni fogunk, és nem mást csinálni.
ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
6 xD van itt egy sorstársad, csak pasi. Ő évek óta nem kefél a nőjével, mert senki nem vesz kotont. Lehet, vehetnétek egymásnak.
ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Pár hónapja szóba jött a gyógyszer téma és ő azzal jött,hogy "ez a nő dolga" hogy ezt finanszírozza anyagilag


De ő ugy latszik nem erzi feladatának,hogy vegyen egy doboz ovszert

ápr. 14. 12:13
 10/18 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ciki neki a boltban venni, néha tényleg kinos helyzetbe tudják hozni a vásárlót, jobb lenne ha lennének óvszer automaták és akkor 0-24-ben lehetne venni.
ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!