Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a barátod mindig "elfelejtene" gumit venni?

Figyelt kérdés

Mondta egyik nap,hogy beirja emlekeztetobe mert mindent elfelejt,aztan veletlen nem a mai napra irta hanem egy hettel kesobb ugyanarra a napra mert elnezte ezen poenkodtunk is,aztan eltelt egy nap es ja o megint elfelejtette ez volt par napig aztan mondta hogy x nap megy a boltba de nem volt ideje megvarni hogy kinyisson mert nem ert volna oda dolgozni,aztan ajanlottam neki egy masik helyet ahol tud venni majd erre az volt a válasza,hogy neki nincs kedve bemenni a varosba aztan aznap este kozolte hogy nem vett ugye a munka miatt...de amikor hazafele jott az a bolt meg vigan nyitva volt es hazafele nem idore jott,siman tudott volna venni...

Teljesen lerombolodott az onbizalmam ettol,hogy neki ugy tunik ez nem fontos egyaltalan,nem gondol bele hogy ez hogy esik a masiknak amit csinal? Mar beszelni sincs kedvem vele,olyan erzes ez nekem mintha hulyenek neznenek...


ápr. 14. 11:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
14%
9 én mondjuk 8 évig finanszíroztam magamnak a gyógyszert, nem haltam bele. Kb 2000 forint havonta, akinek ez számít, az ne kockáztassa, hogy teherbe esik, inkább ne keféljen.
ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Most nem értem. Azért van szex, csak gumi nélkül? Szexelni nem lusta?

Nincs gumi, nincs szex, aztán olcsón megúszta mindenki.

ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
És akkor most mi van, így is van szex???
ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteném széttenni.
ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a helyedben lennék, elfelejtenék vele szexelni. Megmondanám, hogy beírtam a naptáramba, csak véletlenül másik napra.😂(Azért csak a helyedben, mert én akarok gyerek+épp terhes vagyok, szóval nálam nem releváns ez a probléma.)

Egyébként nyilván azért nem vesz, mert így akar spórolni. Azt várja, hogy vegyél te.

ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, hogy akkor így csak nyalni tud, sajna másra ne számítson.
ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a #9 kommented alapján én dobnék egy pasit akinek ez a mentalitása. Ez 2 ember dolga még egy egysjszakásban is, nemhogy egy párkapcsolatban.


Egyetlen egyszer volt életemben egyéjszakásom ami tkp. egy pár hetes kavarás volt, egyszer szexeltünk. A srác még azt is felajánlotta, amikor orálozni készültem, hogy ha szeretném húz gumit. Amikor meg konkrétan szexre került a sor és mondtam, hogy én anélkül nem fogom, akkor tökre megörült, hogy így állok hozzá (eskü látszott rajta, hogy örül ennek meg mondta is😂), mert mondta, hogy ő is csak úgy szeretné, hogy gumizunk. És mondom effektíve semmi közünk nem volt egymáshoz. És őszintén azt gondolom, hogy az lenne a normális ha ez két ember megegyezése és egyetértése lenne.


Neked meg a Társadról van szó, aki sz*rik bele meg rád is. Én nem lennék együtt ilyen emberrel.

ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar költeni rá. Akkor meg nem szexel. Hát ennyi.
ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!