Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netuddki89 kérdése:

Szeret még vagy játszik?

Figyelt kérdés
5 hónapja vettem észre hogy a barátnőm eltávolodott tőlem, majd a kamerát vissza nézve hallottam a beszélgetését egy nővel, amiben az hangzott hogy szerinte rendmániás vagyok és úgy élünk mint kutya meg a macska ami szerintem nem igaz. Amikor rákérdeztem hogy még is mi volt ez, azt mondta hogy túl rendmániás vagyok sok neki, szokjak le róla, persze ezt nehezen hittem, de mondta hogy szeret. Kb. 2 hónap múlva néztem meg a társkeresőn hogy fent van e és fent is volt. Persze letagadta hogy az már régi és a képeket a Facebook töltötte fel. Csak hogy a facen nem is voltak azok a friss fotók. Még neki állt feljebb hogy mit féltékenykedem, megbocsátottam neki, mondta szeret. Ok. Utána elég gyanusan viselkedett otthon, a messengeren írogatott valakinek, de mikor közeledtem hozzá egyből kilépett mert a tükörből láttam. Azt mondta hogy nem tartozik rám, anyjával és a barátnőjével beszél. Párnap múlva ráírtam egy kamu facen nőként egy ismerősére akinek a képeit szívkecskézte. Végül kiszedtem belőle hogy valóban a barátnőmet egy társkeresőn ismerte meg annak ellenére hogy tudott rólam és 3 éve együtt vagyunk úgy hogy el is jegyeztem. A párom ezután bevallotta hogy csak viccből volt fent és sajnálja. Ezt is elnéztem neki. Rá 1 hét múlva azt hazudta, hogy egy új üzletbe megy dolgozni, közben meg ki sminkelve ment megnézni egy albérletet. Amikor megkérdeztem mit keresett ott, a válasz rá egyből az volt hogy most kidobtam? Majd végül elmondta hogy azért volt mert nem mert nekem elmondani valamit amivel megbántott volna. Igazából szeretem még ezek után is ezért is nehéz kiraknom csak így már a bizalmamat elvesztette és a facen az összes ismerősét letiltotta előttem és a telefonján is kód van. Ha valaki járt már így, akkor az írja le hogyan tudta megoldani ezt a probémát.

ápr. 14. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"...írja le hogyan tudta megoldani ezt a probémát."


Úgy lehet megoldani, hogy szakítasz vele. Hazudik neked, lehet hűtlen is.

Hülyét csinál belőled mert hagyod.

Logikusan nézve nemhogy nem szeret mégcsak embernek se tart.

ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1/1 Az a baj hogy ezek miatt rendesen össze vesztem vele még a ruháit is kiszórtam minden veszekedésnél mikor kiderült hogy hazudott és mondta hogy elmegy. De másnap reggel mintha mi sem történt volna, meg hozzám bújt. Ha valóban így van hogy csak szórakozik vagy tényleg nem is szeret, akkor minek van még velem? Anyagiakkal nem támogatom max egyéb alkalomra veszek neki valamit, számlákat fizeti, főz. Sose értem az ilyeneket akik még maguk se tudják mit szeretnének. Nem soká műtik, most egyenlőre nem akarom kibaszni, de ha ez így megy hogy titkolózik és hazudik, akkor megfogadom a tanácsod és még a tőlem kapott arany nyakláncot is letépem róla.
ápr. 14. 20:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, kb az ötödik mondatnál abbahagytam az olvasást. Ez az ember nem szeret és nem tisztel téged.
ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nézd, az én exemnek titkos viszonya volt. Belegebedtem, hogy javítsak a dolgainkon, miközben ő folytatta a viszonyt (azt mondta szakítottak). Elköltöztem gyerekestül 5 hónapra. Újrakezdtük , gondoltam a szeretet legyőz mindent. 2 hétig tartott, hogy ő is küzd értem (illetve a fiáért), így szeret-úgy szeret. Kiderült, hogy a szeretője válik, így azonnal visszament hozzá.

Ilyen nincs, hogy egyik nap azt mondod valakinek, hogy megbántál mindent és mindennél jobban szereted, másnap pedig másnak mondod ugyanezt. Akkor mindkettőnek hazudsz.

ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Én meg kib@sznám műtét előtt, hadd érezze a törődést.

Átvág téged. Miért vagy vak?

ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja a társkeresőn is fent van, de csak ki van jelentkezve. Nem törli ki azt mondta, meg nem tudja.
ápr. 18. 19:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Facebook, Messenger, teló. Ők a hívatlan vendégek mostanában egy kapcsolatban. Régen csak egy férfi és egy nő volt. Vagy boldogog voltak együtt, vagy nem. Vagy hittek egymásnak, vagy nem.

Ha csak ketten lennétek a kapcsolatban a 3 hívatlan tényező nélkül, akkor milyen lenne a kapcsolatotok?

ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem a messenger es az appok hibája, 7 es. Régen appok nélkül is tudtak csalni, akik akartak, annyi, hogy nem volt annyi opciójuk, de csak éltek a meglévőkkel.

A kérdező barátnője valami miatt úgy érzi, hogy a kérdező mellett neki tovább kell keresni. Nem tudjuk, hogy a kerdező hogyan viselkedik vele, de tény, hogy szinte menekülne, lakást néz stb.

Most van ribi típusú nő, aki udvaroltat magának több ferfivel férj mellett is, mert “jogom van élni” mondja, de lehet hogy a kerdező valamilyen tulajdonsága miatt nem akar a nő vele együtt élni….

ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindent megkapott, őszinte voltam vele, nem kötelező nálam maradni, csak ne hitegessen és élősködjön rajtam.
ápr. 19. 21:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem támogasd akkor h kivegyen lakást és ennyi. Ezaltal úriember vagy nem kell lealacsonyodni mások szintjére. Te is jobban fogod érezni magad, ha így viselkedsz. Nem kell kidobni, hanem segítsd tovabblépni
ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!