Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netuddki89 kérdése:

Szeret még vagy játszik?

Figyelt kérdés
5 hónapja vettem észre hogy a barátnőm eltávolodott tőlem, majd a kamerát vissza nézve hallottam a beszélgetését egy nővel, amiben az hangzott hogy szerinte rendmániás vagyok és úgy élünk mint kutya meg a macska ami szerintem nem igaz. Amikor rákérdeztem hogy még is mi volt ez, azt mondta hogy túl rendmániás vagyok sok neki, szokjak le róla, persze ezt nehezen hittem, de mondta hogy szeret. Kb. 2 hónap múlva néztem meg a társkeresőn hogy fent van e és fent is volt. Persze letagadta hogy az már régi és a képeket a Facebook töltötte fel. Csak hogy a facen nem is voltak azok a friss fotók. Még neki állt feljebb hogy mit féltékenykedem, megbocsátottam neki, mondta szeret. Ok. Utána elég gyanusan viselkedett otthon, a messengeren írogatott valakinek, de mikor közeledtem hozzá egyből kilépett mert a tükörből láttam. Azt mondta hogy nem tartozik rám, anyjával és a barátnőjével beszél. Párnap múlva ráírtam egy kamu facen nőként egy ismerősére akinek a képeit szívkecskézte. Végül kiszedtem belőle hogy valóban a barátnőmet egy társkeresőn ismerte meg annak ellenére hogy tudott rólam és 3 éve együtt vagyunk úgy hogy el is jegyeztem. A párom ezután bevallotta hogy csak viccből volt fent és sajnálja. Ezt is elnéztem neki. Rá 1 hét múlva azt hazudta, hogy egy új üzletbe megy dolgozni, közben meg ki sminkelve ment megnézni egy albérletet. Amikor megkérdeztem mit keresett ott, a válasz rá egyből az volt hogy most kidobtam? Majd végül elmondta hogy azért volt mert nem mert nekem elmondani valamit amivel megbántott volna. Igazából szeretem még ezek után is ezért is nehéz kiraknom csak így már a bizalmamat elvesztette és a facen az összes ismerősét letiltotta előttem és a telefonján is kód van. Ha valaki járt már így, akkor az írja le hogyan tudta megoldani ezt a probémát.

ápr. 14. 19:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Már kidobtam. Nem érdekel már hogy mi lett vele. Nem kellett volna hatudni
ápr. 23. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!