Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy emiatt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy emiatt ne szakítson velem? Hülyeséget csináltam, a barátnőm pedig nem hiszi el, hogy csak kedves akartam lenni valakihez.

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni..

Mindig volt a barátmőmben féltékenység vagy nem is tudom minek nevezzem. A kapcsolatunk pár hónapja tartott, amikor szóvá tett dolgokat, ami bántotta őt. Követtem jópár nőt közösségi oldalon és nem tetszett neki, hogy miért nézegetem, lájkolgatom őket. Számomra nem jelentett mindez semmit, csak rossz szokás volt, hülye voltam. Megmondta, hogy neki ez nem fér bele. Abbahagytam, bocsánatot kértem és tényleg semmi jelentősége nem volt azoknak az ismeretlen nőknek.

Most egy hónapja új kolléga jött a céghez. Már első nap éreztem, hogy végre valaki, akivel jól ki fogunk jönni és normális. Sajnos eddig olyan helyeken dolgoztam, ahol nem nagyon volt ilyenre példa.

Nem járok el otthonról haverokkal, ha szabadnapos vagyok mindig közös programokat csinálunk.

Ezzel az új kollégával (aki nő) csak egy napot dolgoztunk együtt és mivel nekem kellett betanítanom sokat beszélgettünk. Aztán munka kapcsán rámírt (váltjuk egymást ugyanabban a munkakörben, havi egy-két nap van, amikor egyszerre vagyunk bent) néhányszor, aztán szó szót követett és már nem csak munkáról dumáltunk. Könyv, film, zene..ilyen témák főképp. De volt, hogy képeket küldtünk, ki mit csinál. Kaja, fagyi, meg ilyenek, szóval nem intim fotók!

Nagyjából napi szinten beszéltünk cseten, de bennem semmi más szándék nem volt, csak haverkodás. Persze volt, hogy valami kis bókot is elejtettem, de pusztán kedvességből, vagy egy virtuális ölelést. Alapból ilyen a temészetem, szeretek barátkozni.

Aztan amikor újra együtt dolgoztunk pár hétre az első alkalom után, jó kis nap volt. Sok volt a munka és bár mindig szoktam munkából írni a baratnőmnek, (mivel ő délelőtt én délután dolgozom) aznap elmaradt. Elrepült valahogy az idő és gondoltam majd ha hazaérek jól megszeretgetem inkább, pláne, hogy nem is volt jó passzban aznap. Este zokon vette, hogy nem írtam a majdnem 10 óras műszakban, mikor tudtam, hogy nincs is jól. Meg hogy ha a kolléganővel vagyok, milyen elfoglalt vagyok, hogy nincs rá 5 percem. (Tudott az új kolléganőről, de azt nem mertem elmondani, hogy szoktunk beszélni munkaidőn kívül.)

Ezek után azt már végképp nem mertem, akartam megmondani, hogy elmegyek segíteni neki, így végül hülye módon inkább hazudtam.A barátnőm váratlanul hazajött munkából( meg akart lepni, hogy töltsük együtt a szabadnapomat) én meg nem voltam otthon, holott azt mondtam itthon vagyok. Mikor felhívott elmondtam, hogy a kolléganőmnél vagyok segíteni.

Ő persze kiakadt ezen, meg hogy miért nem a pasija segít neki stb.

Azóta nem hisz nekem, nem bízik bennem, nem tudom meggyőzni, hogy semmit nem akartam a nőtől. Tényleg csakis baráti kedvesség volt részemről minden, de nem mertem elmondani, mert nem akartam emiatt veszekedést.

Azt fontolgatja, hogy szakít velem, mert eljatszottam a bizalmát. Nem akarom elveszíteni. Tudom , hogy hülye voltam, de szeretném ha hinne nekem.


ápr. 15. 07:53
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
0%
Nézz ki jobban, mint aki dugja a barátnődet! Mert dugja valaki, és ezért szakítani fog veled, csak valami ürügyet keresett.
ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%

Hazudtál neki egy "barátság" miatt. Én szerintem teljesen lényegtelen, hogy nőről van-e szó akkor is hazudtál, elhanyagolva érezte magát és nem bízik meg benned.

Ha ad is neked esélyt ezek után a bizalmat eljátszottad, inkább mással foglalkoztál ő helyette.

Benne lesz mindig.

Nagyon, de nagyon bizonyítanod kéne, hogy a bizalom helyreálljon.

Van hozzá kapacitásod? Ez a nagy kérdés hogyha nem dob ki téged. Gondolkodj el rajta.

ápr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
94%
Én teljesen megértem a barátnődet, pedig nem vagyok féltékeny alkat. Nem fér bele, hogy valaki mással jobb a viszonyod, mint a barátnőddel. Nem kell nekünk ködösítened, tetszik neked a kolléganőd, csak patkánynak éreznéd magad, ha emiatt elhagynád. Mert a leírásod alapján nem szeretheted a barátnődet, és folyamatosan mentegeted magadat és a helyzetet.
ápr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Nem jobb a viszonyom. A barátnőmet sem hanyagolom el. Mindig vele vagyok, ha otthon vagyok és munkából is mindig beszélgetek vele. Sok időt töltünk együtt és mindig közös programjaink vannak. Mint írtam, sehova nem járok el szabadidőmben nélküle. És az volt az egyetlen alkalom, hogy nem írtam neki, de naponta ezerszer elmondom, mennyire szeretem. Nem csak most, ez mindig is így volt, amióta ismerem.
ápr. 15. 08:18
 5/44 anonim ***** válasza:
85%

Nos kérdező ha te képes voltál rizikóztatni a párkapcsolatot más nő miatt akkor az a te bajod.

A barátnőd helyében rögtön kivágtalak volna mint a macskát kakilni.

Remélhetőleg észhez tér és meg is teszi.

Mocskos semmirekellő szemétláda vagy aki talont gyártott a másik nő személyében akit majd húzogatnál kényedre-kedvedre mivelhogy a barátnő nem felel meg neked és méginkább nem tudna hiszen ő követelőzik, hogy hívd fel, szeretne veled időt tölteni, féltékeny "ok nélkül" rád.

Nem fogod tudni visszakalapálni a párkapcsolatod még akkor se ha többé nem szólsz a másik lányhoz, akár felmondasz.

Eljátszottad a barátnőd bizalmát teljes mértékben.

Így jár az aki kikacsintgat.

Majd ha nem jön össze a jövőben mással jó párkapcsolat, megcsalnak, kikacsint valamelyik jövőbeli csajod akkor jusson eszedbe, hogy megérdemled hiszen ugyanazt tetted. (:

ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Csak havernak tekintem a lányt, mivel annyira egy hullámhosszon vagyunk. Ő is komoly kapcsolatban él. Csak jólesett barátkozni, beszélgetni vele, de semmi mást nem akartam tőle.
ápr. 15. 08:24
 7/44 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, ha tényleg nem tetszett akkor szét kell választani a munkát a magánélettől. Rövidre zárhattad volna azt a beszélgetést, hogy csak a munkát beszélitek semmi mást. Igazából ez a te hibád. Ha valakivel nem akarok beszélgetni, rövidre zárom udvariasan. Nekem sem tetszene ha egy nővel beszélgetne a párom. Munka miatt oké, de más miatt nem!!!
ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
68%

"Mindig vele vagyok"

De ezt ő nem érzi. Azért, mert nem vele kell lenni, hanem együtt lenni. Érted a különbséget?

Hogy mit tegyél? Ha azt mondod, szereted a barátnődet, munkán kívül nem dumálgatunk más nőkkel, főleg nem magánéleti dolgokról. Ez egy kapcsolatban alap. Lehet, hogy szereted, de tisztelni biztosan nem tiszteled.

ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
73%

Ne hazudj már. Legalább saját magadnak. Tetszik neked. Abból egyebk, hogy ti annyira egy hullámhosszon vagytok szokott lenni érzelmi megcsalás és sokszor fizikai hűtlenség is.

Nyilvánvaló hogyha nem jönne be neked akkor a barátnőd tudott volna róla, hogy munka után is tartod vele a kapcsolatot és azt is tudta volna, hogy mész neki játszani a hőst. Mehetettek volna négyesben az ő párjával ebédelni, bulizni nyugodtan. "Érdekes" rohadtul, hogy arra nem került sor, nővel "barátkozol" nagyon.

Miért nem férfival, hm?

Hát mert neked viszket a bigyó izgalomra, új dolgokra amit a barátnő nem tud neked megadni!

Szépen elraktad talonba a csajt "rosszabb időkre" címszóval hogyha a barátnő kikelne magából, "hisztizne" akkor neki panaszkodj, ő nála találj vigaszt aztán ágyba vinnéd.

A forgatókönyv általában ilyesmi!

Hazudjál csak tovább nyugodtan, remélem kitesz téged vagy megcsal és aztán rak ki. (:

ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
92%

Elmentél egy vadidegen nő lakásába úgy, hogy hazudtál róla, hol vagy?


…ha nem érted, ez miért gáz és nyomod tovább, hogy csak kollega, na az a gáz.

A munkahelyen dolgozunk, párkapcsolatban élőként nem flörtölgetünk, nem csetelgetünk a magánéletünkről semmit, nem mászkálunk bele egymás magánéletébe meg nem haverkodunk ilyen szorosan random, 1-2 hete odajött emberekkel.

Az minden határon túlmegy, hogy elmentél a nő lakására és hazudtál.

ápr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!