Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy emiatt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy emiatt ne szakítson velem? Hülyeséget csináltam, a barátnőm pedig nem hiszi el, hogy csak kedves akartam lenni valakihez.

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni..

Mindig volt a barátmőmben féltékenység vagy nem is tudom minek nevezzem. A kapcsolatunk pár hónapja tartott, amikor szóvá tett dolgokat, ami bántotta őt. Követtem jópár nőt közösségi oldalon és nem tetszett neki, hogy miért nézegetem, lájkolgatom őket. Számomra nem jelentett mindez semmit, csak rossz szokás volt, hülye voltam. Megmondta, hogy neki ez nem fér bele. Abbahagytam, bocsánatot kértem és tényleg semmi jelentősége nem volt azoknak az ismeretlen nőknek.

Most egy hónapja új kolléga jött a céghez. Már első nap éreztem, hogy végre valaki, akivel jól ki fogunk jönni és normális. Sajnos eddig olyan helyeken dolgoztam, ahol nem nagyon volt ilyenre példa.

Nem járok el otthonról haverokkal, ha szabadnapos vagyok mindig közös programokat csinálunk.

Ezzel az új kollégával (aki nő) csak egy napot dolgoztunk együtt és mivel nekem kellett betanítanom sokat beszélgettünk. Aztán munka kapcsán rámírt (váltjuk egymást ugyanabban a munkakörben, havi egy-két nap van, amikor egyszerre vagyunk bent) néhányszor, aztán szó szót követett és már nem csak munkáról dumáltunk. Könyv, film, zene..ilyen témák főképp. De volt, hogy képeket küldtünk, ki mit csinál. Kaja, fagyi, meg ilyenek, szóval nem intim fotók!

Nagyjából napi szinten beszéltünk cseten, de bennem semmi más szándék nem volt, csak haverkodás. Persze volt, hogy valami kis bókot is elejtettem, de pusztán kedvességből, vagy egy virtuális ölelést. Alapból ilyen a temészetem, szeretek barátkozni.

Aztan amikor újra együtt dolgoztunk pár hétre az első alkalom után, jó kis nap volt. Sok volt a munka és bár mindig szoktam munkából írni a baratnőmnek, (mivel ő délelőtt én délután dolgozom) aznap elmaradt. Elrepült valahogy az idő és gondoltam majd ha hazaérek jól megszeretgetem inkább, pláne, hogy nem is volt jó passzban aznap. Este zokon vette, hogy nem írtam a majdnem 10 óras műszakban, mikor tudtam, hogy nincs is jól. Meg hogy ha a kolléganővel vagyok, milyen elfoglalt vagyok, hogy nincs rá 5 percem. (Tudott az új kolléganőről, de azt nem mertem elmondani, hogy szoktunk beszélni munkaidőn kívül.)

Ezek után azt már végképp nem mertem, akartam megmondani, hogy elmegyek segíteni neki, így végül hülye módon inkább hazudtam.A barátnőm váratlanul hazajött munkából( meg akart lepni, hogy töltsük együtt a szabadnapomat) én meg nem voltam otthon, holott azt mondtam itthon vagyok. Mikor felhívott elmondtam, hogy a kolléganőmnél vagyok segíteni.

Ő persze kiakadt ezen, meg hogy miért nem a pasija segít neki stb.

Azóta nem hisz nekem, nem bízik bennem, nem tudom meggyőzni, hogy semmit nem akartam a nőtől. Tényleg csakis baráti kedvesség volt részemről minden, de nem mertem elmondani, mert nem akartam emiatt veszekedést.

Azt fontolgatja, hogy szakít velem, mert eljatszottam a bizalmát. Nem akarom elveszíteni. Tudom , hogy hülye voltam, de szeretném ha hinne nekem.


ápr. 15. 07:53
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
92%

Amugy az egeszben az a legnagyobb baj, hogy magadnak is hazudsz.


Es az a szomoru a monogam kulturankban, hogy inkabb be kell meselni magadnak, hogy csak barati erdeklodesrol van szo, mint hogy bevalld (magadnak), hogy igen, kicsit bejon a csaj, elvezitek egymas figyelmet, csetelgetni egy uj lannyal megis csak izgi, stb.

Ezzel nincs meg _akkora_ baj (sok kapcsolatban megcsalasnak szamitana, tudom, de azert 10 eves kapcsolatban egy ilyen szerintem belefer), csak elobb-utobb meg kell huzni egy hatart.


Viszont a te esetedben ez meg sem lehet beszelni, a baratnod helyeben en is kiakadnek, ha ennyire hulyenek neznel, kamuznal, titkoloznal.

ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Tehát mondjak le róla, mert ez megbocsáthatatlan. Tudom, hogy nagy fájdalmat okoztam neki, mert már sokszor elmondta. Elúszott a bizalom is.
ápr. 15. 11:37
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok. Jobb lesz nektek külön hidd el.
ápr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
És dugd meg a kolleginát és meglátod nem ért annyit, hogy tönkretedd a kapcsolatod egy numeráért. De úgysem fogod fel, és rinyálsz, hogy ccsak kollégák vagytok.
ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

Azt meg lehet tudni, hogy mi volt az a dolog, amiben pont neked kellett segíteni, és nem volt rá alkalmas az ő komoly párkapcsolata?


Hát őszíntén, én sem hinném el egy árva szavad se már, hisz még magadnak is hazudsz. Ne mond már, hogy csak barátság…legalább egyikőtök biztos többet akarna a másiktól… Lehet, hogy a csaj, neked meg legyezgeti a hiúságod, és talonban tartod, hátha “szükség lesz rá”. És még adod is alá a lovat, és inkább a barátnődet vered át, mert fontosabb a kolleginának jópofizni, mint a párodat tiszteletben tartani. Gusztustalan.

Nem mondom, hogy menthetetlen a kapcsolat, de akkor most nagyon oda kell tedd magad, ezt a fantasztikus barátságot parkolópályára kell tenned.

ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:

Lakástakarításban akartam segíteni, önszántamból. Nem megkért, csak gondoltam ráérek délelőtt és segítek. Hamarosan költöznek. Az, hogy nem lesz ott a párja, mert dolgozik, mondjuk azt a helyszínen tudtam meg én is.

A párom tudja, hogy muszáj lesz vele együtt dolgoznom, teljesen nem tudom elkerülni.

ápr. 15. 14:29
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

Na most ez tényleg gáz, velem sem etetnéd meg, hogy nem akarsz tőle semmit, miután hazudozol, hogy a szabadnapodon nála takaríts, ráadásul még te nyaliztad oda magad. Ezt te tényleg nem érzed gáznak? Ez szerinted tök normális? Nem gondolod, hogy ebből a kollegina nem azt gondolja, hogy többet akarsz tőle?

És a legszomorúbb, hogyha nem buksz le, mert a barátnőd nem tud hamarább lelépni a munkából, akkor szépen folytattad volna tovább, aminek igenis az lett volna a vége, hogy összejöttök.

Ha már muszáj vele munkában összefutni, akkor mindegy, de mostmár tényleg korlátozódjon a munkára a kapcsolat, ne cseveréssz vele privátban, és ezt tényleg tartsd be.

Mert innentől kezdve egyszer buksz le, és repúlsz.

ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy minden ellenem szól. A csetelés, a hazugság, meg az hogy nem írtam neki mikor szüksége lett volna rám. Meg a kolléganőtől is úgy köszöntem el ezen a napon, hogy "kár, hogy véget ért ez a mai nap". Ez is nagyon fáj neki. Teljesen igaza van, egy meggondolatlan hülye vagyok.
ápr. 15. 14:42
 29/53 anonim ***** válasza:
91%

Hú, rendesen elkapott az ideg. XD

A partnered helyében tökön rúgtalak volna és még fel is pofoztalak volna aztán otthagytalak volna a pokolba a kolleginával.

Lakástakarítás, lol. Őt is ki fogod kormolni, az lesz aztán takarítás a párja ondója után, mi?


A hányinger jön rám tőled most már ahogy írom ezeket a sorokat. XD

Lehánynálak tuti.

Érthetetlen, hogy egy valószínűleg f@széhes r!banc többet ér mint a saját partnered.

Hűtlen dög és még szerető is leszel. Szép.

A nyugodt, jó kapcsolatot eldobtad egy luvnya miatt aki a farkadon akar pörögni. Hiába ha a f@sz feláll az ész megáll.

Esküszöm jobb szingliként létezni a nők számára, majdnem mindegyik férfi csak a 🌲szának él.

ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van. Idiótán viselkedtem és nem is tudom mire számítottam ezek után. Ő sem hisz nekem, hogy semmi rosszat nem akartam.

Azt mondta annyit csalódott már, hogy erre nincs újra szüksége. Egy évig küzdött egy daganatos betegséggel, végre jobban van, én meg elcsesztem mindent. 😭

ápr. 15. 15:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!