Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy emiatt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy emiatt ne szakítson velem? Hülyeséget csináltam, a barátnőm pedig nem hiszi el, hogy csak kedves akartam lenni valakihez.

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni..

Mindig volt a barátmőmben féltékenység vagy nem is tudom minek nevezzem. A kapcsolatunk pár hónapja tartott, amikor szóvá tett dolgokat, ami bántotta őt. Követtem jópár nőt közösségi oldalon és nem tetszett neki, hogy miért nézegetem, lájkolgatom őket. Számomra nem jelentett mindez semmit, csak rossz szokás volt, hülye voltam. Megmondta, hogy neki ez nem fér bele. Abbahagytam, bocsánatot kértem és tényleg semmi jelentősége nem volt azoknak az ismeretlen nőknek.

Most egy hónapja új kolléga jött a céghez. Már első nap éreztem, hogy végre valaki, akivel jól ki fogunk jönni és normális. Sajnos eddig olyan helyeken dolgoztam, ahol nem nagyon volt ilyenre példa.

Nem járok el otthonról haverokkal, ha szabadnapos vagyok mindig közös programokat csinálunk.

Ezzel az új kollégával (aki nő) csak egy napot dolgoztunk együtt és mivel nekem kellett betanítanom sokat beszélgettünk. Aztán munka kapcsán rámírt (váltjuk egymást ugyanabban a munkakörben, havi egy-két nap van, amikor egyszerre vagyunk bent) néhányszor, aztán szó szót követett és már nem csak munkáról dumáltunk. Könyv, film, zene..ilyen témák főképp. De volt, hogy képeket küldtünk, ki mit csinál. Kaja, fagyi, meg ilyenek, szóval nem intim fotók!

Nagyjából napi szinten beszéltünk cseten, de bennem semmi más szándék nem volt, csak haverkodás. Persze volt, hogy valami kis bókot is elejtettem, de pusztán kedvességből, vagy egy virtuális ölelést. Alapból ilyen a temészetem, szeretek barátkozni.

Aztan amikor újra együtt dolgoztunk pár hétre az első alkalom után, jó kis nap volt. Sok volt a munka és bár mindig szoktam munkából írni a baratnőmnek, (mivel ő délelőtt én délután dolgozom) aznap elmaradt. Elrepült valahogy az idő és gondoltam majd ha hazaérek jól megszeretgetem inkább, pláne, hogy nem is volt jó passzban aznap. Este zokon vette, hogy nem írtam a majdnem 10 óras műszakban, mikor tudtam, hogy nincs is jól. Meg hogy ha a kolléganővel vagyok, milyen elfoglalt vagyok, hogy nincs rá 5 percem. (Tudott az új kolléganőről, de azt nem mertem elmondani, hogy szoktunk beszélni munkaidőn kívül.)

Ezek után azt már végképp nem mertem, akartam megmondani, hogy elmegyek segíteni neki, így végül hülye módon inkább hazudtam.A barátnőm váratlanul hazajött munkából( meg akart lepni, hogy töltsük együtt a szabadnapomat) én meg nem voltam otthon, holott azt mondtam itthon vagyok. Mikor felhívott elmondtam, hogy a kolléganőmnél vagyok segíteni.

Ő persze kiakadt ezen, meg hogy miért nem a pasija segít neki stb.

Azóta nem hisz nekem, nem bízik bennem, nem tudom meggyőzni, hogy semmit nem akartam a nőtől. Tényleg csakis baráti kedvesség volt részemről minden, de nem mertem elmondani, mert nem akartam emiatt veszekedést.

Azt fontolgatja, hogy szakít velem, mert eljatszottam a bizalmát. Nem akarom elveszíteni. Tudom , hogy hülye voltam, de szeretném ha hinne nekem.


ápr. 15. 07:53
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
92%

"A kapcsolatunk pár hónapja tartott, amikor szóvá tett dolgokat, ami bántotta őt. Követtem jópár nőt közösségi oldalon és nem tetszett neki, hogy miért nézegetem, lájkolgatom őket."


Ez az első hiba, tiszteletlenség, a barátnő megalázása és mégis megbocsájtott neked, bizalmat szavazott neked!


A második, hogy munka után szóba álltál vele, a harmadik, hogy bókoltál neki "kedvességből" és ölelgetted virtuálisan ami egyenlő azzal, hogy a realitásban is megtennéd szívesen egyebek mellett.

A negyedik, hogy nem tudott róla, az ötödik, hogy munkában inkább vele trécseltél és nem hívtad fel a barátnőd, vagy egyszerűen nem került rá sor hiszen már nem olyan fontos, a másik csajjal úgyis jól megérted magad és az ötödik, hogy fogtad magad és ahelyett, hogy a barátnővel lettél volna együtt fogtad magad és a háta mögött készségesen mentél neki segíteni.


És akkor te meg akarod menteni a kapcsolatod.


Hogyan kérdező?


Adott neked újabb esélyt és te nem értékelted!


Egyáltalán hogyan lehet egy idegen nővel egy hullámhosszon lenni? Nem is ismered őt.

Te neked hiányzik a csajozás, hogy valaki érdekesnek tartson, valaki dicsérjen téged aki nem a barátnőd, ennyi.


Szó mint szó elméletben már szétcsaltad érzelmi téren és idő kérdése mikor lépnél fizikai szintre ha nem ő vele akkor más lánnyal a jövőben.

Mert neked kevés a barátnőd, nem eléggé pezseg az élet mellette, megszoktad, kevés amit nyújt.

Hiába programoztok, hiába szexeltek nem szereted igazán és főleg nem tiszteled mint a párod, mint az embertársad.

Ezért vagy gusztustalan féreg.

Ha van benned legalább egy kis lélek, gerinc mélyen valahol elnézést kérsz tőle (mégegyszer) és szakítasz vele, a másik csajt is békén hagyod, nem leszel szerető (virtuálisan, f2f).

Ez a helyes módszer, hogy legalább egy kicsit emberibb légy!

ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
(bocs, 6 hiba egymás után!)
ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
5%
A barátnődnek nevezett tyúkkal szakíts. Ez már a lejtő, jobb nem lesz. Betegesen féltékeny.
ápr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem betegesen féltékeny. Van rá oka jócskán, hogy ne higyje el neki még azt se, hogy a tej fehér színű.

Alig jöttek össze és hónapokig más lányokat követett, likeolt. Ő szerinte egyáltalán nincs jelentősége. De annak se, hogy ő "barátkozik" más lánnyal a háta mögött. Persze azért titkolta, azért ment el hozzá eljátszott az önzetlen, jófej szamaritánust!

Még véletlenül sem azért mert bejön neki a csaj és a közeli jövőben levarrná.

Aki egy hónap (!!!) után, sőt a találkozás ideje óta úgy érzi, hogy más mint a párja, más nő az ő "lelkitársa", fantasztikus a kémia, nagyon jó vele beszélgetni, annyira, hogy dicséri, ölelgeti online azt csak egy hajszál választja el attól, hogy ténylegesen félrekufircoljon.

Ezek megmásíthatatlan tények!

Aki szerint nincs gond "barátkozással", hazugságokkal az ugyanúgy képes rá, vagy már megtette szintén...

ápr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
#11 nem úgy mentem el segíteni, hogy ő otthon volt. Ő reggel dolgozni ment, én szabadnapos voltam. És azt írtam neki, hogy itthon vagyok, ezt meg ezt csinálok. Ő pedig meg akart lepni, megcsinálta gyorsan a dolgát az irodában és hazajött hozzám, hogy velem legyen. Engem pedig nem talált otthon.
ápr. 15. 09:06
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

Elmentél segíteni a másik nőhöz- még ezt is kimagyarázod nekünk?!

Hát ne haragudj, de ilyen himihumi, össze-vissza magyarázó férfi normális nőnek nem kell!

Hagyd békén szerencsétlent és akkor lehet csetelgetni, bekövetni, szivecskézni, ölelgetni a másikat…

ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Képtelen vagy beismerni itt is, otthon is, hogy igenis hibáztál, patkány voltál többször.Így nincs mit megbocsátani, nincs mit helyre hozni, mert fújod a magadét, hogy te mennyire tökéletes vagy.
ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van a barátnődnek.
ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

11 vagyok és egy csomó bakit amit elkövettél (amiről persze tudomásom van, biztos több van a csajt nem figyelembe véve) és te csak azt írod, hogy elmentél otthonról színészkedni, hogy te milyen kedves, aranyos "barát" vagy egy full idegen lánnyal.

Hát tudod ki hisz neked. Valamilyen buta nő, más biztosan nem.

Az a szerencséd, hogy a barátnőd buta, vagy szeret téged.

Viszont baromira csalódott benned és ha elég erőt gyűjt ahhoz, hogy szakítson veled szakítani fog.

Húzzátok az időt nyugodtan míg lehet ha egyszer nektek úgy megfelel.

ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként arra számíts te kamuzós r*tek, rettegj, hogy a barátnőd ha veled is marad ezek után ő is talán bármikor félremehet.

Merthogy nem fogod megérteni miért nem bízik benned, miért vágja akár a pofádba mit műveltél és lehet máshol keres majd megértést.

Nektek annyi, egyedül az tart össze, hogy szeret téged, ragaszkodik hozzád, ostoba még, de kinyílhat a szeme és rájöhet, hogy kár magát veled tenni.


Én nem is tudom ép ésszel felfogni bárhogy is szeretném hogy mi szükséged van máshoz kedvesnek lenni a te szemszögedből nézve.

Egyedül azt tudom az egészből kibogozni, hogy hazudsz saját magadnak is.

Annyi az egész, hogy a barátnődre egy biztos pontként tekintesz, akit bármikor megdughatsz, nem akarod a kapcsolatot kidobni az ablakon elméletben. Viszont gyakorlatban már másképp néz ki a képlet. Ugyanis te nem önzetlenül vagy kedves ahhoz a csajhoz, te szeretnéd, hogy ő is kedves legyen veled annyira tudatalatt, hogy adjon pin*t.

Ha te tényleg, de tényleg szeretnéd a párod akkor ő neki kedveskednél kizárólag!

El se jutottál volna addig, hogy a másik csajjal csaljad érzelmi nézetből.

Tudna róla, hogy barát és a csaj párjával is barátkoznál, sőt még a barátnőd is a csajjal.

Könnyű téged olvasni, nyitott könyv vagy.

Minél hamarabb belátod, hogy a barátnőd neked csak egy fix lyuk annál korábban dughatsz csajokat akik egyedülállóak.

Ne légy tovább szemét, görény, jó? Nincs értelme, de tényleg.

ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!