Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy emiatt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy emiatt ne szakítson velem? Hülyeséget csináltam, a barátnőm pedig nem hiszi el, hogy csak kedves akartam lenni valakihez.

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni..

Mindig volt a barátmőmben féltékenység vagy nem is tudom minek nevezzem. A kapcsolatunk pár hónapja tartott, amikor szóvá tett dolgokat, ami bántotta őt. Követtem jópár nőt közösségi oldalon és nem tetszett neki, hogy miért nézegetem, lájkolgatom őket. Számomra nem jelentett mindez semmit, csak rossz szokás volt, hülye voltam. Megmondta, hogy neki ez nem fér bele. Abbahagytam, bocsánatot kértem és tényleg semmi jelentősége nem volt azoknak az ismeretlen nőknek.

Most egy hónapja új kolléga jött a céghez. Már első nap éreztem, hogy végre valaki, akivel jól ki fogunk jönni és normális. Sajnos eddig olyan helyeken dolgoztam, ahol nem nagyon volt ilyenre példa.

Nem járok el otthonról haverokkal, ha szabadnapos vagyok mindig közös programokat csinálunk.

Ezzel az új kollégával (aki nő) csak egy napot dolgoztunk együtt és mivel nekem kellett betanítanom sokat beszélgettünk. Aztán munka kapcsán rámírt (váltjuk egymást ugyanabban a munkakörben, havi egy-két nap van, amikor egyszerre vagyunk bent) néhányszor, aztán szó szót követett és már nem csak munkáról dumáltunk. Könyv, film, zene..ilyen témák főképp. De volt, hogy képeket küldtünk, ki mit csinál. Kaja, fagyi, meg ilyenek, szóval nem intim fotók!

Nagyjából napi szinten beszéltünk cseten, de bennem semmi más szándék nem volt, csak haverkodás. Persze volt, hogy valami kis bókot is elejtettem, de pusztán kedvességből, vagy egy virtuális ölelést. Alapból ilyen a temészetem, szeretek barátkozni.

Aztan amikor újra együtt dolgoztunk pár hétre az első alkalom után, jó kis nap volt. Sok volt a munka és bár mindig szoktam munkából írni a baratnőmnek, (mivel ő délelőtt én délután dolgozom) aznap elmaradt. Elrepült valahogy az idő és gondoltam majd ha hazaérek jól megszeretgetem inkább, pláne, hogy nem is volt jó passzban aznap. Este zokon vette, hogy nem írtam a majdnem 10 óras műszakban, mikor tudtam, hogy nincs is jól. Meg hogy ha a kolléganővel vagyok, milyen elfoglalt vagyok, hogy nincs rá 5 percem. (Tudott az új kolléganőről, de azt nem mertem elmondani, hogy szoktunk beszélni munkaidőn kívül.)

Ezek után azt már végképp nem mertem, akartam megmondani, hogy elmegyek segíteni neki, így végül hülye módon inkább hazudtam.A barátnőm váratlanul hazajött munkából( meg akart lepni, hogy töltsük együtt a szabadnapomat) én meg nem voltam otthon, holott azt mondtam itthon vagyok. Mikor felhívott elmondtam, hogy a kolléganőmnél vagyok segíteni.

Ő persze kiakadt ezen, meg hogy miért nem a pasija segít neki stb.

Azóta nem hisz nekem, nem bízik bennem, nem tudom meggyőzni, hogy semmit nem akartam a nőtől. Tényleg csakis baráti kedvesség volt részemről minden, de nem mertem elmondani, mert nem akartam emiatt veszekedést.

Azt fontolgatja, hogy szakít velem, mert eljatszottam a bizalmát. Nem akarom elveszíteni. Tudom , hogy hülye voltam, de szeretném ha hinne nekem.


ápr. 15. 07:53
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Megmutattam neki a chateket. Az volt az első, hogy elkérte a telóm mikor kiderült a hazugságom és végignézte. Szó nélkül odaadtam. Semmilyen intim képet vagy ilyesmit nem küldtem. Könyveket fotóztem le, amiket olvasok. Vagy azt, hogy éppen hol járok, mit csinálok, milyen zenéket, filmeket szeretek. Vagy mondott egy jó fagyizót és jartunk ott a baratnőmmel, akkor lefotóztem és elküldtem neki. Néha bedobtam egy hülye poént, ha odaillett a szexről. De nem a vele való szexre céloztam. Csak ilyet, hogy mondott valamit én meg azt írtam, "szeretem, ha szűk" mert odaillett. Meg ő is küldött hangüziket, hol jár éppen stb. Hülyeségekről beszélgettünk, semmi komoly. Meg virtuális ölelést küldtem, ha valami olyat írt és kb. ennyi. Nem szexchat volt vagy ilyesmi.
ápr. 15. 15:42
 32/53 A kérdező kommentje:
És a lány párját ismerem, egyszer talàlkoztunk. Ő nem problémázik ezen az egészen, tudomásom szerint.
ápr. 15. 15:46
 33/53 anonim ***** válasza:
94%

Hiába nem volt az, arra felé tartottál, sőt továbbmentél. Nem volt elég az, hogy munkában látod, írkálsz vele még fel is ajánlottad, hogy mész takarítani neki mint egy pincsikutya.

Egy csónakban eveztek nemhiába vagytok egy hullámhosszon, te is meg a nő is gusztustalan, hűtlen férgek vagytok. Azért jöttök ki annyira jól és fogtok is a raktárban, vagy ott nála amikor megint nem lesz otthon a párja és te mész neki segíteni „pakolni” = őt mész megkupakolni!

Szexről dumáltál vele „poénnak” veszed fel, igazából azzal mentegeted magad meg természetesen azzal, hogy te csak „barátként” tekintesz rá, te csak kedves vagy.

Aha, igazi szent vagy. Én tőlem meg Teréz anya kéri vissza a tangáját.

Kit nézel hülyének?

Barátok nem szoktak „viccelni” szexről, nem akarják egymást ölelgetni 1 hónap után!!!

Valld már be, hogy egy semmirekellő gané vagy.

Ahh, kár a szóért, eskü este imádkozni fogok, hogy a partnered rúgjon tökön szó szerint és képletesen értve is.

ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem meggondolatlanság. Te folyamatosan atvagtad és hazudtál.
ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
92%
Szóval elmentél takarítani a kolléganőnek? Miért nem otthon takarítottál, ha már annyira ráértél? Nem csodálom, hogy a barátnődnél kiment a biztosíték, ez már mindennek a teteje.
ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Otthon is szoktam takarítani. Segítek mindenben, amiben tudok.
ápr. 15. 21:01
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

"Lakástakarításban akartam segíteni, önszántamból. Nem megkért, csak gondoltam ráérek délelőtt és segítek."


Majd a barátja segít neki. Te otthon takaríts. Bár az nem olyan izgi, azzal nem lehet bevágódni a kolleginánál.

ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

“…szeretem, ha szűk”- ne haragudj, de ez sok egy kapcsolatban élő férfitől a kolleganőjével.

Oldalakon keresztül még mindig nem látod, hogy tényleg nem OK, hogy tényleg átléptél egy határt, nagyon tiszteletlen voltál ezzel és azzal, hogy elmentél a nőhöz és még hazudtál is?


…a jó ég mentsen meg minden egyenes, tisztességes nőt egy ilyen kimagyarázóhuszártól… a legfélelmetesebb, hogy nem is látod be, miért ocsmány a jelenlegi hozzáállásod is a “csak ez volt, csak az volt” attitűddel.

ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

Nagyot hibáztam, tudom.

A párom nagyon féltékeny, ezért nem mondtam el, hogy csetelek meg barátkozunk a kolléganőmmel. Mikor megtudta, hogy nő lesz az új munkarársam, már akkor éreztem, hogy ez nem tetszik neki.

De én csak jóban akartam lenni vele,semmit nem.akartam tőle. Jó volt vele dumálni és ennyi.

Minden ellenem szól, de szeretem a barátnőmet mindennél jobban. Az életemet adnám érte.

Mit tegyek, hogy ezt elhiggye? Hogyan tudom ezek után bebizonyítani?

A kolléganőmmel befejeztük a munkán túli beszélgetést. Nem teszem többé. De bunkó sem akarok lenni vele, azért maradjon meg a jó kapcsolat. Már nem tudom mit tehetek és mit nem.

Szererem a barátnőmet, de ő meg nagyon zokon vesz mindent.

Most nézegeti a telefonomat gyakran.

És mert a minkahelyi kis cetlire írt üzenetem végére rajzoltam egy cicát ( a munkarárnőm szereti a cicákat) már ebben is valami pluszt lát. Hogy miért rajzolok neki cicát? De ez csak egy rajz, könyörgöm.

Szeretném, ha hinne nekem és tudna bízni bennem, hogy őt szeretem és mindet semmit nem jelent számomra. Csak kedvesség volt a részemről, nem több.

ápr. 17. 07:26
 40/53 A kérdező kommentje:
#9 Azért nem férfival baratkozom a munkahelyen, mert nincs férfi kollégám. Ha lenne, akkor férfival barátkoznék. De nincs! Csak két fiatalabb kollénanő van, meg idősebb nyugdíjas hölgyek és ennyi.
ápr. 17. 07:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!