Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire megsértődik, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megsértődik, mert vissza válaszoltam?

Figyelt kérdés

A barátom olyat mondott ami rosszul esett, konkrétan azt hogy olyan jó vagyok az ágyban hogy ezzel nagyon jól tudnék keresni.

Én meg azt mondtam neki, hogy : de ugye nem mondogatsz ilyeneket a lányodnak is……

Mert rosszul esett.

Felkapta a vizet, hogy mit képzelek, az az ő lánya, ne sértegessem.

Konkrétan prostinak tudna elképzelni, de a lánya egy szent, és ezért 3 napja eltűnt.


ápr. 16. 08:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Mi a kérdés?
ápr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
Konkrétan lek.rváztad a lányát, akinek a nyomába nem érsz. Ennyi a történet. Azon csodálkozom, hogy a fazon nem adott neked egy nyakast ott helyben.
ápr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
2+ Az meg külön megér még egy misét, hogy azt a gyereket akit te lek.rváztál még szűz és egy tiszta lélek. Ennyit az előadásodról. Akkor öngólt rúgtál, hogy csak úgy porzik.
ápr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Te komolyan nem érzékeled mi a különbség a kettő között? Az egy dolog, hogy egy paraszt a pasi, de te se vagy piskóta.
ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az hogy : de ugye nem mondasz ilyeneket a lányodnak is az nem egyenlő azzal amit a 3 as válaszodban írsz .
ápr. 16. 08:35
 6/18 A kérdező kommentje:

3-as mi az hogy szűz?????

18 éves, 3 éve vannak kapcsolatai.

Nem egy kiskorú gyerekről van szó.

ápr. 16. 08:38
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
A pasik ilyenek, ha visszakapják ugyanazt a stílust, akkor fel vannak háborodva.
ápr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés miért a párod
ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Az tenyleg kerdes, hogy miert kozoskodsz egy tahoval? Ha erre megadod a valaszt, akkor kiderul a kerdesre is a valasz.
ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
A pasi téged sértegetett és nem egy rokonodat. Akkor lett volna fair, ha róla mondasz valami negatívat és nem a gyerekére utalgatsz, aki az égvilágon neked semmit nem okozott és nők még ebben támogatnak is, hogy visszakapta. Nem, mert ez két külön stílus... És gáz, hogy alig esik le valakinek..
ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!