Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire megsértődik, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megsértődik, mert vissza válaszoltam?

Figyelt kérdés

A barátom olyat mondott ami rosszul esett, konkrétan azt hogy olyan jó vagyok az ágyban hogy ezzel nagyon jól tudnék keresni.

Én meg azt mondtam neki, hogy : de ugye nem mondogatsz ilyeneket a lányodnak is……

Mert rosszul esett.

Felkapta a vizet, hogy mit képzelek, az az ő lánya, ne sértegessem.

Konkrétan prostinak tudna elképzelni, de a lánya egy szent, és ezért 3 napja eltűnt.


ápr. 16. 08:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%

Honnan tudná, hogy a lánya jó az ágyban? Le pedifiloztad a partnered. Te meg ne fortyogj, a férfiak már csak ilyenek, mondanak tapintatlan bókokat. Ha minden hülyeségükön elküldenénk őket, kihaltunk volna... 🙄

35/N

ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Én szoktam ezzel nőként viccelni, hogy amiben jó az ember, ne csinalja ingyen. Gondolom, nem akart kitenni az út szélére, hogy valóban keress pénzt. Ahelyett, hogy direkt beszóltál volna neki, inkább elmondhattad volna felnőtt hoz méltóan, hogy rosszul esett, amit mondott.

Btw, ha három napja eltűnt, akkor szakított veled.

ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%

Hát... én ezen azért nem sértődtem volna meg. Erősebb poén, viszont dicséret. Mi is tudunk néha ütősebbeket mondani egymásnak. Kár volt így visszaválaszolni. Max. mondtad volna, hogy bocs, ez neked erős volt...

40/N

ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is jobb lett volna szimplán annyit mondani, hogy ez most nagyon rosszul esett.

Viszont a pasi is paraszt bunkó. Én hosszú távon nem viselném el a stílusát. Nem feltétlenül tragédia, hogy eltűnt, sokat nem vesztettél. Kereshetnél olyan embert is, aki tisztel.

ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%
A nok tobbsege mindig ott hibazza el, hogy olyannal kezd, aki a tisztelet legkisebb jelet sem mutatja. A kapcsolatok akkor szunnek meg, amikor elojon a tisztelet hianya.
ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%

13: Szex után, még az események hatása alatt, de úgy, hogy amúgy tudom, hogy becsül, és normális a kapcsolat, nekem is abszolút belefér, de ahogy írtad, általánosan azért egy erős, ingoványos megjegyzés, szóval, ismerjük már ennyire a párunkat, és vegyük figyelembe, hogy neki mi az, ami még elmegy vagy tetszik, mi nem… (Ez ugyanaz a témakör, hogy szex közben vannak nők, akik szeretik a csúnya beszédet, lek..vázást stb., más meg nem.) Én még az ismerőseimnél is figyelembe veszem, hogy kinek milyen a humora, mennyire érzékeny stb.

11: Kifacsarod, nem kell mindent mereven értelmezni, a kérdező arra gondolt, hogy szerinte ne mondja ezt senkinek, és amit az ember a lányával szemben sem enged meg stílust, azt a párjával szemben sem kéne. Mellesleg, azért mert vki nő/férfi, még nem kell mindent lenyelni, és csak legyinteni, hogy hát, ilyenek ezek…

2: Te valami rendkívül frusztrált egyén lehetsz, én inkább neked adnék nyakast ilyen véleményért. Mellesleg, az ember máshogy szereti a lányát, mint a párját, de attól még nem kell választani, ki értékesebb.

Azt se értem, hogy több válaszoló miért tartja normálisnak, érthetőnek, hogy eltűnt napok óta a faszi. Felnőtt ember megbeszéli a másikkal, ha gondja van, nem elmenekül. Itt tisztázniuk kellett volna közösen, hogy egyiküknek se volt nyerő a megjegyzés, és valami jövőbeni dologra jutni, máskor kerülni az ilyesmit.

ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
2: Tanulj meg értelmezni és nem bután beszólni!
ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
88%

Vissza kellett volna vágni alábbiként: ha az sértegetés volt, akkor gondolkodjon el az egész beszélgetésen.

Ez a 3 napos eltűnés így már szakítóok.

ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!