Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előre is elnézést ha hosszu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előre is elnézést ha hosszu lesz. Az elejétől kezdem kölönben nem értitek?

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki kb 4 éve járni akart velem akkor még annyira nem érdekelt de nem akartam meg bántani és pár hétig jártunk aztán szakítottam vele. Most kicsit komolyodtam és rájöttem hogy nagyon is tetszik csak még féltem beismerni régen. Azota is barátok vagyunk meg minden de én szeretném ha többek lennénk mint barátok de viszont azt is tudom hogy ő most mással jár egy idősebb sráccal. A lány 14 énis 14 vagyok és akivel jár az meg 18 vagy 19 és vhogy meg szeretném neki mondani h mit érzek de nem is akarom összezavarni . Lányok mit tegyek?
2010. okt. 27. 15:35
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:

ezt elkúrtad.

22/f

2010. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Felejtsd el!
2010. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi a sz.rt akarsz egyáltalán 14 évesen? Örülj, hogy barátod, nem kell neked még csajozni is. Őt meg felejtsd el, ha ekkora ribanc.
2010. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
adom az előttem hozzászóló válaszát :D
2010. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10 évesen? járni?? szívatsz? komolyan, Én valamit nagyon rosszul csinálhattam akkoriban, ha nem voltak ilyen hű de határozott érzéseim. ezt már lekésted. egy 18 évessel nem igazán szállhatsz ringbe.
2010. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

10 évesen jártál egy csajjal??? :D :D: :D na neee

Még most is nagyon fiatal vagy...sztem már nem is emlékszik rá, tényleg kicsit voltatok.

2010. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát 1 biztos hogy emlékszik rám mert azt mondta én voltam az első...am pedig télleg 10 voltam ha elhiszitek ha nem am lécc normális üzenetet
2010. okt. 27. 18:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már nyolcévesen is jártam. Persze a boltba, tejér és kenyér:-D
2010. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az idősebb srác jó eséllyel már megkúrta. Te meg baszhatod, felejtsd el.

Keress másikat. Ha már 10 évesen tényleg csajoztál nem lehet gondod vele most se. Mindig van jobb nő! Ezt soha ne felejtsd el!

2010. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tudom mondták már elkéne felejtenem de egyszerüen nem megy...mindig ő jár a fejembe
2010. okt. 27. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!