Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme elmondani?

Figyelt kérdés
A Történet hosszú de a lényeget írom. 22 éves fiú vagyok, együtt élek a bátyámmal aki 28 éves. Van egy barátnője aki 23 éves. Evvel nem is lenne gond… csak hogy a lánnyal gimibe több mint 3 évig jártunk. Akkoriban a batyam külföldön volt és a kapcsolatunk a lánnyal titkos volt. Így nem tudhatott róla. 2 hónapja mutatta be. Azóta se tudja hogy ismerem a barátnőjét, kicsit jóban mint ahogy ő gondolja. Szerintetek van értelme elmondani? Ha jól tudom 6 hónapja randizgatnak és nem sokára hozzánk költözik.
ápr. 17. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen.
ápr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen el kellene mondani, de jobb minél elöbb, mert egyrészt hazudozni nem túl jó, mármint úgy csinálni, mintha most ismertétek volna meg egymást. Másrészt elöbb-utóbb úgyis kiderül és akkor nagyobb probléma lesz belöle, mintha most mondanátok el.
ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Paul Atreides ***** válasza:
82%

Igen, minek hazudnál róla..

lényegében egy jelentéktelen dolog.

ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 denumer ***** válasza:
100%
Én elmondanám.
ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Érdekel vajon miért lehetett ez titkos ha semmi közük nem volt egymáshoz. Van egy kis vaj a füled megett fijam. 👀
ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám én is.
ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Jobb most tisztázni. Ha mondjuk pár év múlva borul a bili, akkor már magyarázhatod, hogy de nem volt semmi, amikor együtt éltetek, senki nem fogja elhinni. Valószínűleg nem is alaptalanul...
ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
100%

Szerintem az a kérdés, hogy annak idején ez miért volt titkos ez a kapcsolat:

A lány miatt, vagy miattad..?

Ha a lány miatt, akkor mondja elő ő, hiszen ők élnek együtt.

Ha miattad, akkor előbb egyesztess a lánnyal és aztán beszéljétek meg hárman.

ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
...egyeztess...
ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked az a legjobb, ha elmondod. De balhé biztos lesz, mert a csaj eddig ugye kussolt. Nem túl hihető, hogy nem tudta, hogy a bátyád. Én magamat védeném a helyedben és tisztáznám a helyzetet.
ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!