Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme elmondani?

Figyelt kérdés
A Történet hosszú de a lényeget írom. 22 éves fiú vagyok, együtt élek a bátyámmal aki 28 éves. Van egy barátnője aki 23 éves. Evvel nem is lenne gond… csak hogy a lánnyal gimibe több mint 3 évig jártunk. Akkoriban a batyam külföldön volt és a kapcsolatunk a lánnyal titkos volt. Így nem tudhatott róla. 2 hónapja mutatta be. Azóta se tudja hogy ismerem a barátnőjét, kicsit jóban mint ahogy ő gondolja. Szerintetek van értelme elmondani? Ha jól tudom 6 hónapja randizgatnak és nem sokára hozzánk költözik.
ápr. 17. 10:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagy terhet hordoznál.magadon,ha nem mondod el. Mindig azon járna a fejed,hogy vajon a lány mikor mondja el. Mondd el,hogy egy ártatlan együttjárásról volt szó,nem kell túlbonyolítani. A helyzettel pedig majd bátyád kezd valamit. De mindenkinek jobb,ha előbb tudja meg,mert így batyád sem él évekig hazugságban.
ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azért volt titkos mert a szüleink nem igazán bírták őt, sőt gyulloltek. A haláluk után, nem sokkal szakítottunk. A lány nem tudta hogy a batyam hisz akkor már külföldön élt az apukajaval ( fel tesok vagyunk), és én soha nem meséltem róla. Mikor bemutatta nekem a lányt, mindketten meglepődtünk és akkor úgy beszéltük meg jobb ha nem tudja a batyam. Főleg hogy elég komoly köztük a dolog. Próbálom kerülni a lányt és már ra is kérdezett a batyam hogy miért nem szimpi a lány.
ápr. 17. 14:45
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán regényes. Még mielőtt odaköltözik, mondd el.
ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mármint hova költözik? Ketten laktok tesóddal?
ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14-es igen. Ez volt a legkönnyebb megoldás a mostani árakkat nézve.
ápr. 17. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!