Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható, hogy a pár férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, hogy a pár férfi tagja egyedül "bulizgat", és akkor találkoznak a párjával, amikor ő éppen akarja? Mit tennétek ebben az esetben? Hozzáteszem, nem vagyunk fiatalok. 47N/56F

Figyelt kérdés
ápr. 18. 09:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mi 40+-osan kerültünk össze a férjemmel és de, ugyanolyan elkötelezettek voltunk-lettünk, mint 25 évesen.
ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen is, de ritkább, mintha fiatalon kerülnének össze. Egyébként a 40+ férfi még mindig jóval fiatalabb, mint a kérdező párja.
ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9 ezért a kérdés.
ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez igaz, férjem még mindig csak 45, én 47 mint a kérdező.

Mi sem alapítottunk közös családot, vagyis de, mozaikot, a már meglévő gyerekeinkkel.


Viszont azt kell mondjam, a hosszú évekig tartó társkeresőzés közben többynire a kérdező párjához hasonló attitűddel találkoztam. Hogy éli az életét, mellé jó az, ha néha - amikor neki épp igénye van - oda tud bújni valakihez. De kb ennyi.

ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Másokkal bulizni bizonyos időközönként és helyzetekben rendben van, de az együttlétek közös nevezőhöz lennének kötve. Ha pedig állandóan bulizgat - főleg ilyen korban még - és ez a kapcsolat hátrányára van, akkor az baj.


35/F

ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%

Az én párom 54 éves, én 37.

Szinte mindenhova együtt megyünk, szeret velem lenni. Nyilván van "énidő" neki is és nekem is, nem vagyunk állandóan egymás s*ggében, de ez szerintem kell is egy kapcsolatban (főleg, ha együtt éltek). Az viszont nem normális, ha ő mindig csak egyedül jár el "bulikázni" és téged sosem hív.

ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%
Teljesen elfogadható, ez így normális.
ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ajánlom újra értelmezni a 15-öst, de már egyébként meghalt a téma.
ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!