Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak olyan párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak olyan párkapcsolatban tudnál élni,amiben minden kölcsönös?

Figyelt kérdés
régen rossz,ha egy párkapcsolatban valami egyoldalú. oda-vissza kell,hogy működjenek a dolgok.

ápr. 18. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Több évnyi egyoldalú küzdés után azt mondom igen, mindig is az lett volna a normális...
ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vagyok vele, hogy nem leget lehet minden kölcsönös, néha elbillen az a mérleg, de törekedni kell rá. Ha pl. te főzöl és ő takarít akkor fordítva is kellene, vagy együtt, de akkor se lehet állandóan kölcsönös.
ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Akkor nem lenne pasim soha.

Eddig 1 barátom volt csak aki nem egocentrikus a többi mind az.


Magának él, magának dolgozik, magának gyűjt, magának vesz vagy vett házat, egyikse evez egyhajoban egy párjával.

ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, de természetesen nem kell patikamérlegen mérni a kölcsönösséget, csak ha visszagondolok mondjuk az elmúlt 3 hónapra, akkor egálban legyünk kb. Nyilván ha három napon át csak én mosogatok épp mert így jött ki, akkor nincs semmi.
ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Sehogy sem jön ki a matek ha én mosok főzök takarítok egy felnőtt emberre és semmivel nem viszonozza.

Se egy mozi , se egy étterem, se egy finom vacsora , se egy apró meglepetés. Csoki, parfüm, smink, bármi apróság.

Akkor menjen vissza a mamához, majd az gondoskodik róla.

ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Én vagyok a vezető, és nem tűrök meg magam mellett olyat, ami engem akar irányítani.
ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egy normàlis párkapcsolatban minden kölcsönös. nekem csak olyan kell,amiben minden oda-vissza megy. nem hagyom,hogy kihasználjanak.
ápr. 18. 12:01
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem is kell hagyni, de olyasmi nem létezik, hogy mindig 50-50% a kapcsolat minősége, egyszer 60-40%, másszor 30-70% a másik javára.
ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az a kölcsönösség, ha mindenki a saját eszköztárával és lehetőségei szerint maximálisan kifejezi a másik felé az érzéseit és támogatja, kiveszi a részét a közös teendőkből. Csak ilyen kapcsolatban tudnék élni. Öreg vagyok már bohócnak hogy én csak tegyek, tegyek de ne legyen viszonozva, az olyan meg mindig feszélyezett, aki többet adott volna érzelmileg, mint amit én tudtam neki fordítva.
ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A kölcsönösségben hiszek én is.
ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!