Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom aggódni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom aggódni, ha a párom mással elkezdett írogatni?

Figyelt kérdés

Írtam már ki korábban kérdést, több mint három éve együtt vagyunk a párommal, aki futárként dolgozik. Igen kicsit féltékeny voltam/vagyok, azért mert sok nő megismeri őt mivel bizonyos helyekre rendszeresen visz ki csomagot. Mivel a szállítás előtt telefonál és bemutatkozik rendesen a nevével volt aki be is jelölte őt facebookon. De úgy van neki beállítva, hogy az ismerősei látják hogy kapcsolatban van velem.

Nemrég is feltűnt, hogy lett egy új ismerőse, egy nő, és amikor rákérdeztem azt mondta hogy sokszor szállít csomagot a nő munkahelyére ami egy bolt. Pár mondatot beszélnek és ennyi.

De tegnap olyan furcsának láttam és amikor elment fürdeni belenéztem a telefonjába és láttam, hogy ráírt a nőre, hogy mi újság stb, és egész délután az egész munkaideje alatt írkáltak. Igazából nem volt flörtölés de folyamatosan írkáltak, érdeklődtek egymás családjáról, a nő lakhelyéről mert a párom oda is szokott vinni csomagot és így tudja fejből a nő címét. Szóval csak hülyéskedtek és beszélgettek. Meg kérdezte a párom tőle, hogy holnap is leszel? De nem értem mire gondolt és a csaj se válaszolt erre semmit hanem egy előző dologra kommentált még. Nem értem a párom miért írt rá, ha boldog velem. Vagy szerintetek a nő flörtöl vele, nyomul rá élőben?

Megnéztem a nőt, idősebb tőlem (a párommal egyidős), de vékonyabb és kisebb nálam sokkal. Én majdnem 180 cm vagyok, a párom 175 cm magas ráadásul én sokkal erősebb testalkatú vagyok, főleg mellette de én így szeretem őt, elmondása szerint ő is engem de most nem tudom mit gondoljak! Sosem azért féltékenykedtem mert hogy ő flörtölne, soha még csak nem is bámul más nőket, de akkor most miért írt rá erre a nőre??

Neki nem hoztam fel, nem akarom hogy megtudja, hogy a telefonjába belenéztem.

28 N



ápr. 16. 09:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még egy futár se mutatkozott be. Legalábbis nem emlékszem rá.😀 Hát az gàz, hogy egész munkaidő alatt írkálnak. Ha csak néha van üzi szerintem az belefér. Ez már nem igazán.
ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%
Már nem bízol benne, bizonyítja az is, hogy megnézted a telefonját. Beszélj vele arról, hogy megingott a bizalmad. Egyébként elmondhatod azt is, hogy megnézted a telefonját. Őszintének kellene lennie egy kapcsolatnak.
ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem pedig jogosan vagy féltékeny. Teljesen egyértelmű, hogy tetszik neki a no, normális esetben felnőtt férfi nem kezd el csinos, vele egykorú nőkkel csak barátkozni.
ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Tetszik neki a nő.
ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem szeretnélek sem megbántani, sem elkeseríteni, de úgy látom én is, van félnivalód!

Alapvetően nem chatelget egy férfi számára közömbös nővel. Tehát tetszik neki a hölgyike.

Ez már számomra durván flört kategóriának minősül. Szóval igenis fontos lenne beszélgetned erről a barátoddal, amondó vagyok!

ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Igen van okod agodni… en a helyedben letiltanam a csajt es varnam a paron reakciojat… persze a telomal a beszelgetesuket lefotoznam… mielött kirörli
ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Van okod aggódni. Általában így kezdődik sajnos. Ez az "ártatlan" chat hamar átlép majd lelkizésbe, onnan pedig nincs visszaút.

Én elhiszem, hogy az embernek megtetszik más, mikor kapcsolatban van. Megesik. De el kell dönteni, hogy szereti e a párját és kitart mellette, vagy pedig belemegy a játékba. A párod belement.

ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Van okod bizalmatlanságra. Én nem aggódnék tovább, kitenném a szűrét.

ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez már elkezdődött, van okod aggódni.
ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
És szerintetek esélytelen, hogy csak barátkozás, haverkodás miatt írt neki a párom? Mert hogy már ismerik egymást abból a boltból, ezért írt neki?
ápr. 16. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!