Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pàrommal veszekedtünk es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reni3110 kérdése:

Pàrommal veszekedtünk es kölcsönösen bantottuk egymást nagyon csúnyán és én most összapokltam eljottem a lakásból de hianyzik es nemtudom jo dontese lenne irni neki vagy sem,mikor nem megalázó a nőnek irni elsőnek?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem, nem megalázó, ha a nő ír elsőnek.


Randizási szakaszban még értem ezt, de a kapcsolatban nem hinném, hogy külön koreográfia kéne. Az ír, aki először megenyhül a másik irányában.

ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

És ha ő írna elsőnek nem lenne megalázó egy nőnek csak úgy szóba állni vele? Esetleg visszamenni? Na ne már... Ezt addig lehetne ragozni ameddig akarjuk.

Az ír elsőnek akinek esze van és előbb rájön, hogy hülyeség volt az egész és ezért nem érdemes a kapcsolatot felrugni.

ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ki kéne békülni, nem inkább szakítani kéne? Én szerintem ha nagyon csúnyán összevesztettek, bántottátok egymást az komoly és valahonnan mélyről jött.
ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki nyugodtan, ha így érzed helyesnek. Nincs erre szabály.
ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Paul Atreides ***** válasza:
100%

"es kölcsönösen bantottuk egymást nagyon csúnyán"


Ezt kifejtenéd?


Nem megalázó egyébként írni elsőnek a nőnek sem, mint ahogy már más is írta, de nagyon nem elhanyagolható tényező, hogy mi történt és hogyan bántottátok egymást. Mert például, ha megütött akkor nem azon kellene gondolkozni, hogy írj-e neki vagy sem.

ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Peldaul mondtan azt hogy egy érettebb emberre van szükségem ez fájt neki,ő viszont mondta hogy gulyás van a fejembe es hogy ő gondolkozik mielott valamit kimond,
ápr. 21. 16:56
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Hogyha szerinted érettebbnek kellene lennie és szerinte te buta vagy akkor minek akarsz hozzá visszamenni?
ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Pàrommal veszekedtünk es kölcsönösen bantottuk egymást nagyon csúnyán"


"Peldaul mondtan azt hogy egy érettebb emberre van szükségem ez fájt neki,ő viszont mondta hogy gulyás van a fejembe"


Mi az előzménye a veszekedésnek? Mire mondtad, hogy érettebb emberre van szükséged?

ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

előbb elküldtem...

folyt.: Itt szerintem te nem fogalmaztál bántóan... Ő konkrétan idiótának titulált.

ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En biztos nem írnék olyannak aki le se sz.r.
ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!