Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran és hogyan veszekedtek?

Figyelt kérdés
Mi általában imádjuk egymást minden rendben van, viszont mindketten hevesebb személyiségek vagyunk és néha durva vitaink szoktak lenni. Ordibalas, stb. Aztán jön az, hogy ő pl ahelyett hogy megbeszélnenk elmegy aludni, én ezt nem tudom annyiba hagyni, és elkezdem "baszogatni" úgymond folytatom a vitát pedig csak meg akarom beszélni. O ilyenkor még jobban kiakad hogy mert hergelem és csinálom a konfliktust, én meg sírok mert én nem tudok így aludni. Bocsánatot nagyon nehezen kérek, ez is probléma, de nyilvan ha veszekszunk, úgy gondolom vedenem kell az allaspontom és nincs miért bocsánatot kérném. Ha tényleg olyan szitu azért ki tudom mondani, ha érzem hogy tényleg az én hibám. A kérdésem az lenne hogy más is szokott ennyire hevesen veszekedni? Sokszor majdnem szakítás a vége és uvoltozes...
ápr. 17. 19:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Házasságban élek, 10 éve kapcsolatban, de eddig 2x volt olyan heves vitánk, hogy elhangzott 1-1 mondat kiabálva. Mindig le tudunk ülni utána nyugodtan megbeszélni, bármi is a gond. Megbeszéljük, hogy ő hogyan látta, én hogyan láttam, mi lehet rá a megoldás, belátjuk, ha hibáztunk, tudunk bocsánatot kérni, ha kell. Évente 2-3 hevesebb vitánk van. Ha nem tudnánk megbeszélni, akkor nem lennénk együtt. (Az exeimmel ez a fajta harmónikus nézeteltérés-kezelés nem volt meg.)
ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Volt rá példa-ritkán. Viszont van az a pont amikor meg kell emelned a hangodat, ha csendet akarsz mert mondjuk a fiatal felnőttek elvetik a sulykot és azt hiszik, hogy ők vezetik az öregeket, vagy amikor fordítva ülnek a pacin.
ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ott hibázol, hogy belelovalod magad a vitába, és energizálod azt. Szemben azzal, hogy elejét vennéd egy bizonyos pontnál amikor még uralod/tudod uralni a dolgokat.
ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo: oszinten orulok hogy ilyen harmonikus a kapcsolat koztetek, nekunk is az lenne ha nem lennenek neha neha az ilyen vitak :(


Kettes válaszoló,nem igazán értem mire gondolsz


Harmadik valaszolo: igazad van és tudom is de amikor benne vagyok a szituban nem tudok reálisan gondolkodni es csak meg akarom értetni a párommal hogy én mert gondolom ezt vagy azt máshogy ahogy ő és egyszerűen nem tudom annyiban hagyni :(

ápr. 17. 20:32
 5/25 anonim ***** válasza:
30%

Az ordibálás, üvöltözés meg a majdnem szakítás a primitív emberek konfliktuskezelési eszköze. Ezeknek a módszereknek semmi közük a vitához. Ha belenézel a wikipédiába vagy az értelmezö kéziszótárba és megnézed a "vita" szó jelentését, ott nem fogsz üvöltözésröl olvasni.

Érdemes lenne dolgozni magadon, hogy a vita valóban vita legyen.


Egyébként a kérdésedre válaszolva mi még soha egyszer nem kiabáltunk egymással. Ha eltér a véleményünk, azt megbeszéljük, ha felmerül egy probléma, azt megoldjuk. Ennyire egyszerü.

ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ötödik valaszolo, köszi a hozzaszolast, mi nem vagyunk primitivek,mindketten művelt, normális emberek vagyunk, épp ezért tettem fel a kérdést, hogy vajon mert van az, hogy néhány vita közben "kivetkőzünk" magunkból. És ez neha nem ennyire egyszerű, hogy mindent meg tudunk beszélni normális hangnemben.mint mondtam, 95%-ban minden tökéletes, és van 2-3-4 havonta egy olyan vita amit egyikunk sem tud kezelni és ez a vége.
ápr. 17. 20:56
 7/25 anonim ***** válasza:

Lefekves elott már mindenkivel emgvan minden beszelve.


Egy bolond exem volt csak az eletemben aki képes volt elaludni ugy hogy semmi nincs megbeszelve es képes dühvel haraggal aludni. De az az exem kb semmiben nem volt normalis. Kicsit fog?atékos szerintem.

ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nálunk még az a furcsa, hogy a párom lefekeszik aludni, miközben semmi nincs megbeszelve igazán, aztán másnap mintha semmi sem történt volna úgy beszélget velem. Engem ez is bánt, mert nekem muszáj rendesen kibeszelni magamból a problémákat egy-egy veszekedés után
ápr. 17. 21:06
 9/25 anonim ***** válasza:
Ez egészségtelen is. Ejszaka is méreg alvás alatt neki. Ezen kivul lelki bántalmazás is a parjának meg nyilván ez a tipus mérgező sokmásmindenben is amugyis.
ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ilyenek érdemelnek egy jó nagy verést. Csak épp az se hatna rájuk.
ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!