Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akar elengedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar elengedni egy estére?

Figyelt kérdés
Egész héten dolgozik mindennap most. Szeretnék egy autós társaságban kint lenni beszélgetni, mint mindig szombatonként kiszoktunk menni. Nyilván ő dolgozik és fáradt lesz. Mondta, hogy max fél órát kint leszünk, de én szeretnék többet maradni és nem érti meg. Igazából ez az egyetlen programom a héten. Ő is ismeri az egész társaságot és nem érti meg.20/L

ápr. 25. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Elengedni...? Ennek jól teszed, ha még most elejét veszed.
ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy nem enged el? Nem az apukád, anyukád, te sem vagy az öt éves gyermeke. Menj el nyugodtan és ha ugrál tovább, azután más miatt is akkor nagyon gondold át, hogy maradsz-e a kontrolláló, féltékeny, parancsoló gyökér párod mellett.


(Én már kidobtam volna.)

ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen<3
ápr. 25. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ő most az anyukád vagy mi van?
ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Előtte kidobnám, utána elmennék. Nem lenne ennek jó folytatása ha hagyod az ilyeneket.
ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már most gyanítom, sőt tudom, hogy a kapcsolatod egy kalap kula. Ha ő neked megmondja, hogy hová mehetsz, meddig lehetsz, milyen ruhát vegyél fel, kivel állj szóba akkor annyira önbizalomhiányos, hogy téged gyanúsítgat azzal, hogy bármikor megcsalnád. Vagy ő simán megcsalna, lehet már hűtlen hozzád és magából indul ki. Egyik verzió se fényes és nagyon megfogod járni ha vele maradsz.
ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a barátod engedélye. Menj csak el a baráti összejövetelre, és maradj amíg jól esik. A barátod meg majd megbékél. Vagy szakít veled. (Nem veszítenél vele sokat)
ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy, nem kell az engedélye. Addig maradj, amíg te szeretnél.
ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Elengedni?" - mi vagy te a gyereke?


Úgy rúgnám ki azt, aki nem akar elengedni, hogy nyekken.

ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!