Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnöm bulizni akar, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnöm bulizni akar, mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés
A barátnöm most csöppen bele a korba mikor többször elszeretne menni bulizni, inni én viszont nem szeretek már ugy járni szórakozó helyekre én 4 évvel idősebb vagyok nála, ő még csak 17 éves. Nem szeretném tölle elvenni a fiatal éveit had élje ki magát, nehogy 5-6 év mulva megbánnya. Mennyire jó döntés ez miatt szakitani, elengedni a kezét?

#Fiatal évek #Megfogja bánni ha nem élvezi a fiatalságát #Fiatalként sok buli #Szakitás megbánása #Jó döntés elengedni? #Barátnöm sokat akar menni buliba
2023. okt. 23. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak emiatt szakítanál, akkor úgyse ért sokat a kapcsolat, szóval csak nyugodtan. A felszabadult idődben megtanulhatnál helyesen írni.
2023. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem akarsz bulizni, és ennyire be van ez csípődve nálad, akkor miért keresel ennyivel fiatalabbat, aki nagy eséllyel bekerül abba a korba, ahol a korosztálya, barátai miatt jár? Miért nem kerestél otthonülőst vagy urambocsá idősebbet?

Amúgy meg nem tudom, miért kell úgy gondolkodni a bulizásról, mintha az az ördögtől való lenne. Hacsak nem magadból indulsz ki, mert bulikon te viselkedtél 18 évesen vállalhatatlan proli módon. Azért nem feltétlen lesz mindenki drogos meg k...a, aki beteszi a lábát egy buliba-

2023. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

És... miért baj ha elmegy bulizni? Hát menjen. Vannak neki barátai, nem? Meg azért 21 évesen csak nem döglesz bele te sem, ha egyszer-kétszer elmész vele.


De igazából azt nem értem miért probléma az, ha ő menne, te meg nem. Hát menjen, nem vagytok ti összenőve. Vagy igen?

2023. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Miert baj ha elmegy bulizni? Sok no nem birja az alkoholt , szintetikusbparti drogokat hasznalnak, a szamok nagy torvsnye alapjan lesz olyan buli ahol elengefi magat es elfelejti hogy otthon varja a baratja es megdugatja magat.. aztan ra jon mennyivel jobb neki a buli es mindig mas pasival dugni ezert a kapcsolatot egy ketrecndk fogja erezni es szakit. Azert egy 17 eves lany nem fog elkotelezodni komolyan.. amig szerelmesek ha azok egyaltalan addig megbizhatoak te vagy az egyetlen ferfi, aztan elkezd mullani es mar keresi a masik szerelmet. A tinik ilyenek kell mindig az az elsopro euforikus erzes kulonben unalmasnak elik meg az eletuket es bedepiznek. Ebbol nem lesz hazassag, meg csalad azt remelem tudod.
2023. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4es, miért beszélsz nőrkől, ha még csak újságban láttad őket?:D
2023. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
5. Pont nem csak ùjságban. Nekem is volt par hasonlo koru csajom kb snnyi idosen .
2023. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6, hát jó. De nem a kor, hanem a putri teszi őket ilyenné.
2023. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Melegként mondok példát. Párom inkább zárkózottabb, van egy meleg jóbarátom, a pajtival járok bulizni, ezzel semmi problémánk nincs, soha kicsit sem merült fel semmi.
2023. okt. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7. Putri a feneket, jo anyagi helyzetu szulok gyermeki.
2023. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, ő meg keres magának egy intelligens, érzelmileg érett embert.
2023. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!