Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem akar "elengedni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar "elengedni" a baratom?

Figyelt kérdés

A baratommal 2,5 eve vagyunk egyutt. Egyszer szakitottunk 4 honapja, de most 2 honapja ujra egyutt vagyunk. Azert szakitottunk mert elegem lett a hanyagolasabol. De O ujra akarta kezdeni es nagy nehezen engedtem neki, mert biztam benne, hogy ez a nehany honap eleg volt Neki. Ugy 3 hetig minden szep es jo volt, de persze minden vissza a regi kerekvagasban. :/ (Megis mit hittem?)


En tobbszor mondtam Neki, hogy maradjunk baratok vagy ne beszeljuk tobbet nekem mindegy, de egy komoly parkapcsolat Neki nem megy es hagyjuk ezt inkabb. Nekem ez nem jo, hiaba beszeltem Vele errol tobbszor.


O meglepodott es szomoru volt, hogy tenyleg ezt akarom? O nem akarja, O szeret stb... En ezt nem igy latom, nem hiszek Neki.

A kerdesem nem az, hogy szakitsak-e Vele - ma ha talalkozunk szakitok - hanem az, hogy ha enyire nem hajlando velem tolteni a szabadidejet (ami a szakitas oka volt) akkor miert ragaszkodik hozzam? Nem lakunk egyutt tehat ez a Ra fozok, mosok nem ok, sot a szex sex mert egy ideje mar elutasitom azzal az indokkal, hogy megint csak ebbol all a "programunk"

Mi lehet az oka, hogy valaki nem kepes elengedni a masikat amikor nem igazan mukodik a kapcsolat?

O nem mondja el, hiaba kerdeztem, mondtam, hogy az oszinteseget mindenkepp jobban ertekelem mint a kegyes hazugsagot. De szerinte en buta vagyok, amiert ugy erzem O nem szeret. Otlet? :/

26/N 25/F



2017. ápr. 23. 10:37
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocsanat elirtam, 4 HONAPRA szakitottunk.
2017. ápr. 23. 10:48
 2/21 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő, akar egy biztos pontot az életében amíg nem talál "jobbat". Ha annyira szeretne, nem kockáztatná meg, hogy elveszíthet és többet foglalkozna veled. Meg persze jól esik neki, hogy te szereted.
2017. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Megszokás? Vannak más barátai?
2017. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hat a haverjai miatt is hanyagol(t) szoval igen vannak Neki. En is arra gondoltam, hogy kapcsolatfuggo. De ez mekkora parasztsag mar, igy viselkedni valakivel? :/ Mi bajuk az ilyen embereknek?
2017. ápr. 23. 11:13
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szinte teljesen ugyanebben a szituban voltam, 26N, 25F, 2 éves kapcsolat 4 hónap szakítással, majd kibékülés ami pár hétig működött csak. A fő probléma itt is a hanyagolás, de azért ő szüntelenül állította hogy szeret. Tényleg nagy parasztság, de az ilyeneknek csak a fontos, hogy ők jól érezzék magukat. Valószínű önbizalomhiány van mögötte, mert nem bír egyedül meglenni és kell valaki, akit hülyíthet.
2017. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, én is ebben a szituban vagyok, illetve már lassan végleg pontot teszek a történet végére, mert ugyanerre a következtetésre jutottam.
2017. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kapcsolatnak számít-e az, ha két ember a zsarolás és félelem tart össze...
2017. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

ma 11.17

Olyan erzesem van mintha En irtam volna a hozzaszolasodat csak nem tudok rola :D :D

Hat hogy oszinte legyek nekem sincs sok onbizalmam, lehet ezert is engedtem vissza. Pedig volt egy sejtesem, hogy csak ideig oraig mukodik majd.

2017. ápr. 23. 11:48
 9/21 anonim ***** válasza:
Azt gondoltam, hogy neked sincs önbizalmad, nekem sem volt. :D Már az első gyanús jelnél ki kellett volna dobni őket, nem halogatni hogy majd jobb lesz talán.
2017. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Elso kapcsolatnal szerintem senki nem igy gondolkodik. :D De mivel mar tudom milyen jelekre figyeljek, szoval legkozelebb egy azaz egy eselyt adok, ha nincs valtozas, lapat.

Amugy szakitottunk es "baratok" maradunk. Vegre elfogadta. De tudtam, hogy O is ezt akarta a szive melyen csak birtokolni akart. :/

2017. ápr. 23. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!