Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy baráti összejövetelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy baráti összejövetelen a párom szexuális teljesítményéről beszéltem, ezzel megbántottam őt. Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Kis baráti iszogatás, házibuli volt. Nálunk baráti körben nem tabu ilyesmiről beszélni alapvetően, itt inkább az volt a gond, amilyen keretezéssel mondtam azt, amit. És hát ittasan olyat találtam mondani, hogy a barátnőmmel akkor is megérné együtt lenni, ha kiállhatatlan lenne, nem szeretném, mert nagyon jól néz ki, jó az ágyban, bevállalós. (Csak nem ennyire finoman fogalmaztam) Ő amúgy jelen volt, amikor ez elhangzott.

Nagyon megbántódott ezen, mert úgy eléggé úgy jött le neki, amit mondtam, hogy csak a szex miatt vagyok vele.(Mondjuk nem hibáztatom, tényleg így hangzott, amit mondtam) Otthon azóta(4 napja) távolságtartóbb, nem vevő arra, hogy random megpusziljam, néha cinikusan megkérdezi, hogy csak a szex miatt csinálok-e épp bármit is vele. Próbáltam bocsánatot kérni, de nem hatott, neki nagyon rosszul esett, hogy úgy beszéltem róla.


ápr. 26. 23:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet beszéddel, cselekedetekkel helyrehozni mert ő már nem nézi, hogy amúgy hogyan viselkedtél vele, vagy beszélsz vele és róla, egyáltalán nem érdekli és valahol jogosan. Nem fogja ezek után nézni hogy mit teszel meg érte.


Az az igazság hogyha te durván beszéltél róla akkor te azt is gondolod róla valahol mélyen legbelül és őszinte voltál részegen.

ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

"És hát ittasan olyat találtam mondani, hogy a barátnőmmel akkor is megérné együtt lenni, ha kiállhatatlan lenne, nem szeretném, mert nagyon jól néz ki, jó az ágyban, bevállalós."



Jogosan nem hiszi el, hogy nemcsak szexre tartod hiszen ha "nem fogod már szeretni" akkor is vele maradsz mert jól szopik, hagyja a fakanált, lenyeli, valamilyen fétisekben benne van és neked az fontos, ráadásul jól néz ki, megtartanád szexre mint egy kurwát.


Ezt gondolod róla, a részegség arra volt jó hála istennek, hogy a barátnőd képben legyen rólad és jól tökön rúgjon (bár lehet előtte szétcsal).


Tök őszinte voltál, benned van tudalatt mélyen, hogy nem szereted és megtartod a teste, szex miatt.

ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
19%
Azért jó hogy olyan luzerek adnak tanacsot akiknek még baratnoje sem volt. Elméleti szinten sem tudhatja az milyen egy párkapcsolat akinek soha nem volt. Az elso kapcsol elott mindenki azt gondolja magarol hogy soha semmi rosszat nem mondana , nem bantana meg a parjat, o lenne a legkedvesebb legjobb , aztan amikor kapcsolatba kerul akkor kezdi megismerni onmaganak azt a reszet akirol eddig nem tudott. A kapcsolatok de foként a hosszutavuak alatt rengeteg onismeretre tesz szert az ember foként a rosszra mert a jot azt a legtobben ismerik magukrol . Az aki meg nem ert nohoz az csak azert kepzeli annyira rendesnek onmagat mert a szex ehsege a legkedvesebb enjet hozza eloterbe, igen am csak ez egy ideig tart amig ki nem eli magat a ferfi utána jon a valodi szemely.
ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
80%
23, miért általánosítod azt, ami rád igaz?
ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
72%
Gyökér vagy.
ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
A kovetkezo osszejovetelen lesz mar olyan, aki helyeselni tud. :D
ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

“ barátnőmmel akkor is megérné együtt lenni, ha kiállhatatlan lenne, nem szeretném, mert nagyon jól néz ki, jó az ágyban, bevállalós.”


Hát ki ne örülne, ha a párja azt hangoztatná (bárkinek), hogy tok mindegy a személyisége, ha elviselhetetlen is elviseled majd bármit csinál, mert neked a teste a lényeg, meg hogy jól tud szopni meg ezt azt….

Minden más neked lényegtelen egy kapcsolatban, nincs igényes másra csak jól szopjon meg nézzen ki jól, ennyi.


Egyszerű egy élőlény vagy... 👏

ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mennyi férfira igaz, hogy nem szakít a biztos punci miatt… mert neki ez így kényelmes.


Mostmár legalább tudja, mire számítson tőled a jövőben, ha hosszútávra került volna a sor. ;)

ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Esetleg így három oldalnyi lecseszés után adna valaki értelmes tanácsot, hogy most mi a francot csináljak? Csak mert a kérdésre nulla darab válasz jött a 28 kommentből.

Azzal, hogy ezt így nem kellett volna, én is tudom, de már eső után köpönyeg, meg a "ha elhagy a barátnőd, akkor így vagy járva" jellegű megnyilvánulásokkal, lecseszésekkel semmire nem megyek.

Nyilván nem csak a szex miatt vagyok vele együtt. Részegen mondtam valami szrságot, amit ott akkor hű de viccesnek találtam, jó poénnak tűnt, ironizálni akartam, csak marhára nem sikerült. Attól még nem gondolom úgy, hogy csak a szex miatt "megtartanám", ha amúgy nem működne.

ápr. 28. 00:59
 30/34 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk az ittasság is necces, ha már ittasan fejtegeted miket csinál, mert máskor is iszol majd és ki tudja még mit mondasz majd el róla és hogyan. Aki nem bírja ne igyon, kellene a francnak ilyen részegen bunkó ember. Esetleg ajánld fel hogy többet nem leszel részeg, bár nem hiszem hogy elég lesz mert ez az őszinte "vallomás" az értékrendedről, hogy te lennél csak a szex miatt valakivel, ez miatt szerintem már a kapcsolatodnak annyi.
ápr. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!