Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyekhez lenne egy kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyekhez lenne egy kérdésem. Barátnőm ma a fejemhez vágta egy év együttlét után én sosem veszek neki semmi 'normális' ajándékot. Kinek mi a normális ?

Figyelt kérdés
Szerinte a kötelező ünnepi meg a gyermeteg ajándékaimon (virágok, csoki, bonbonok) kívül,nem veszek semmit és ez nagyon gáz egy férfira nézve. Mert én semmi ruha, nyaklánc, meg ilyesmit nem veszek. Hozzáteszem, nincs szinte olyan hét, hogy ne lepném meg őt szebbnél szebb virágokkal, vagy egyéb kedves apróságokkal, figyelmességekkel. Manapság ezek már tényleg kimentek a divatból és nem számítanak? 34/F

ápr. 29. 14:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
65%
20, tehát főzzenek is rád meg csokit is tömjenek a pofádba?
ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
48%
Nőként írom,hogy egy idő után nekem is unalmas lenne a virág,és a bonbon. Ráadásul ezek nem is tartósak. Szerintem inkább az a gondja,hogy valami olyat szeretne,amire ha ránéz hetek,hónapok múlva,te juss róla eszébe. És nem,nem kell pénzéhesnek gondolni. Pár szál rózsa is kerül annyiba manapság,mint egy szép bögre pl. Én is szóltam a páromnak,hogy ne vegyen virágot. És nem arra gondoltam,hogy gyémánt gyűrűt,vagy toronyoórát láncostul szeretnék,hanem valami praktikusabb dolgot. Szép a virág,de elég nőnapkor.
ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
22# Igazad van, lehetnék kreatívabb is ezt elismerem. De ő konkrétan azt mondta, hogy zavarja, hogy ő vesz nekem drágább ruhákat, meg egyéb holmikat, én meg nem viszonzom ezt ilyen formában felé, és ez a baja. Meg hogy itt a nyár és nem viszem el tengerpartra nyaralni.
ápr. 29. 16:35
 24/33 Leclerc ***** válasza:
0%

21. Főzni meg vásárolni is szeretek, meg is oldom magamnak.

Ellenben szeretek adni, csak az a baj hogy kapni is, ami meg ugye ütközik sok nők elképzelésével……

ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

ma 16:17 - No, engem meg pont ezekkel a fiszem-f..szom porfogókkal lehet kikergetni a világból, akkor már inkább a virág, meg a csoki, ráadásul a kérdésben is benne van: ékszert várna, ill. ruhákat... Most meg bejött mellé a tengerparti nyaralás.

Kérdező, mi a kérdés? A barátnőd gálánsabb lovagot, magasabb színvonalú udvarlást vár el, mint amit adsz neki.Neki ezek szerint ez lenne a normális, mit vigasztal az téged, ha van olyan, aki a virágtól is boldog, vagy a praktikus vackok teszik boldoggá? A te nődnek ékszer kell, ruhák, meg tengerpart. Ha nem tetszik, add lejjebb, és keress bögrés - plüssös lányokat!

ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Az nem tudom, feltűnik-e, hogy a barátnő drága ruhákat vesz a kérdezőnek.
ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Leclerc ***** válasza:
52%

A barátnődnek alapvetően jogos az igénye. A kedveskedés nem úgy működik hogy havi két virág, azt le van tudva. Legyél már picit kreatívabb.

Az más kérdés hogyha ő meg semmit nem ad neked, mert akkor balfasz vagy hogy nem szakítasz.

ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Az elején kellett volna ezeket a dolgokat lefektetni, kinek mi tetszik, nem tetszik, ha a barátnő is gáláns akkor érthető, hogy a virág ide nem elég. Mi a nem ismerjük az anyagi helyzeteket, nektek kellene ezt megbeszélni, de akkor nem nagyigényű, ha ő is drága holmikat ajándékoz.
ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Leclerc ***** válasza:
100%
18:30 itt nem a drágaság a lényeg, hanem hogy semmi kreativitás nincs a kérdezőben. Az hogy minden héten szerdán kap virágot egy nő, nem azt jelenti, hogy ki van pipálva a szeretet kimutatása.
ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
29.de a drágaság is a lényeg, hogy valahol egálban legyen, pl. ha ő kap egy 15 e ft-os inget akkor pár szál rózsa vagy egy csoki az viszonzásként elég kevéske...
ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!