Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, ti mit szolnatok ehhez, ha ilyet mondana a felesegetek/parotok a 7 eves lanyotok elott?

Figyelt kérdés
Mikor vitatkoztunk, az edes pici lanyom, sajnos fultanuja volt, es kozbeszolt, hogy “De en szeretem apat!” Erre a kedves felesegem, “Persze, te vilag eletedben szeretni fogod, mert az apad. Meg a gyilkosokat is szeretik a gyereket, barmi rosszat is tesznek veluk…”

ápr. 29. 21:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
29%
Én ilyenkor mondanám meg neki, hogy nagyon gyorsan abbahagyja magába nézve vagy csomagol és elperelem a gyereket.
ápr. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
67%

Csomagol... Mert persze biztos minden apué...


Ja, ilyenért meg nem ítélik neki a gyereket, hogy anyu idegbeteg lett a színpadi haldoklástól...

ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Az csak egy dolog...!
ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
Kivételesen nem kell szó szerint érteni, csak asszonykára ráférne az eset miatt.
ápr. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
78%

20. Hogyne 🤣 Vannak vírusok kifejezetten férfiaknak és nőknek ugye?


Milyen rohadt érdekes, hogy az én férjem még magas lázzal is képes volt elmenni dolgozni, más meg az otthoni teendőktől a halálán van, az asszony meg csináljon mindent, mert ő egy kicsit jobban van. Faxa.. Ja nem

ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
79%
25. Lázasan elengeded a férjedet dolgozni...csak gratulálni tudok.
ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
48%

#26

Mi az, hogy "elengeded"?


Felnőtt ember maga dönt.


(Volt kolleganőm mesélte, a férjének eltört a lába. Mikor ekerült a fekvőgipsz és járógipszet kapott, a nő másnap arra ment haza, hogy a csávó levágta a gipszet és elment dolgozni... Hidd el, nem kérte a felesége engedélyét, ennek aztán beszélhetett volna...)

ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
75%
Aki magas lázzal dolgozni megy, nem felnőtt ember. Nem vigyáz az egészségére és te még büszke is vagy erre. Gyönyörű.
ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#28

A #27 vagyok, bocsi, a saját pontszámom nem látom, ha esetleg egyforma, de a #25 nem én voltam. Az én férjem nem ment lázasan dolgozni.

Én csak leírtam, hogy vannak olyan makacs emberek, akikre nem lehet hatni, illetve vannak olyan munkahelyek, ahol nem mer az ember hiányozni.

(Voltam ilyen helyzetben, végül elhúzódó táppénz lett belőle a "muszáj menni" miatt. Már felmondtam...)

ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
52%

26. Mi az, hogy elengedem? Ő maga döntött így. Nálunk nincs olyan, hogy a másikat "elengedjük".

Nem büszkeségből írtam, hanem jelezni próbáltam, hogy nem minden férfi hagyja el magát, csak mert elkapott valamit.

ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!