Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, ti mit szolnatok ehhez, ha ilyet mondana a felesegetek/parotok a 7 eves lanyotok elott?

Figyelt kérdés
Mikor vitatkoztunk, az edes pici lanyom, sajnos fultanuja volt, es kozbeszolt, hogy “De en szeretem apat!” Erre a kedves felesegem, “Persze, te vilag eletedben szeretni fogod, mert az apad. Meg a gyilkosokat is szeretik a gyereket, barmi rosszat is tesznek veluk…”

ápr. 29. 21:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
53%
A feleseged megszolalasa maganak a sziszego kigyonak a nyelvoltogetese. De ahogy elottem is irtak, folt a zsakjat...
máj. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
25: Legtöbbször én is elviselem és nagyon muszáj nélkül bemegyek dolgozni, de ismerem a tüneteit. 2 év alatt egyszer 3 napon át vagyok rettenetesen beteg, amit semmihez sem tudtam hasonlítani. Nem tudtam volna így konkrétan férfi náthának nevezni, de így már abszolút értem. Rá lehet keresni.
máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Emellett állítólag létezik férfi ciklus is 3 napon át. De ez már off.
máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!