Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy a baratnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a baratnőmnek nem én vagyok az első?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel és eddig is zavart, hogy előttem már volt nem egy párkapcsolata és egyéjszakás kalandja, viszont nekem ő az első. Nem mindig kattogok ezen egyébként valamikor 1-2 hétig eszembe se jut, de aztán megint visszatér és nem hagy nyugodni. Alapjáraton nem szoktunk veszekedni egyáltalán, semmiféle konfliktus nincsen köztünk, nagyon szeretjük egymást, de ez a gondolat sokszor felemészt engem és egyszerűen nem tudok elmenni mellette. Valószínű hogy ha nekem is lett volna korábban párkapcsolatom semmi baj nem lenne. Nem akarom hogy egy ilyen ,,kis dolog'' miatt menjen tönkre a kapcsolatunk. Nem akarom elveszíteni egy ilyen hulyeség miatt. De egyszerűen nem tudok ezen továbblépni. Mit tehetnék? Hogyan engedjem el ezt az egészet? A válaszokat előre is köszönöm. (Huszonévesek vagyunk mindketten)
ápr. 30. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

#6

Egy szóval se mondtam ilyet.

ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#6

Az, hogy voltak ilyen gondolataim nem jelenti, hogy nem tudtam megbirkózni velük. Kell hozzá tudatosság és egy kis lelki és mentális stabilitás.

ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Te jelenleg érzelmileg kötődsz ahhoz az emberhez akivel elveszítetted a szüzességedet, aki eddig az egyetlen az életedben akivel szexeltél, és nem ismered azt az oldalát a dolognak amikor pl visszagondolsz a szexre az exekkel (ha egyáltalán gondolsz rá valaha), és egyáltalán nem mozgat meg semmit benned, sőt.. nyilván ezt most elképzelhetetlennek tartod még. Lefogadom hogy te többet gondolsz a barátnőd exeire mint ő maga. :D
ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%
Mert lúzer vagy.
máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel fel fogod emészteni a kapcsolatot. Ő nem tett ellened semmit, nem is tudhatta anno, hogy valaha találkozik veled és teljesen normális, hogy fiatalok próbálkoznak. Hogy neked nem volt ilyen az a te dolgod, mindegy miért volt így. De ő most veled van és ha ezt kell neki folyton tűrni abból jó nem fog kisülni.
máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!