Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy volt egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy volt egyéjszakás kalandja a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél éve vagyunk együtt, 3 hónap után felhozta az ex témát. Azt hittem amiatt, mert volt valami fontos ami a mi kapcsolatunkra is kihathat (hát lehet hogy kifog…), de mint kiderült normális kapcsolata nem volt még senkivel, viszont volt kb 2 hónap szexkapcsolata meg ami igazán zavar az egy első randis egyéjszakàs és petting olyan tagokkal, akinek a nevét sem tudta. És ezen még röhögött is. Nekem nagyon rosszul esett, hogy ennyire tartja ezeket a dolgokat, én sosem tudtam csak a párkapcsolataimban eljutni ilyen szintre bárkivel, egyszerűen nem ment azon kívül. Próbálom felnőtt emberként átgondolni, hogy az előttem volt meg a múlt, de nagyon bánt. Van amikor elfog a szorongás akkor is amikor mi szexelünk, egyszerűen rosszul esik hozzáérni. Mit próbáljak tenni ezellen? Nagyon szeretem, nagyon passzolunk a mindennapokban de a szexet megpecsételi ez a szar.


2023. szept. 20. 10:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2023. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
23
2023. szept. 20. 10:38
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Ergo irigy vagy rá, hogy neki összejött olyan, ami neked csak nagy nehezen?
2023. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem irigységnek gondolom, mivel ahogy írtam is nekem kapcsolaton kívül nem jött ez az érzés senkivel, hogy lefeküdnék vele.

Vagy mégis az lenne? :/ Igazából mindegy micsoda, csak elakarom felejteni

2023. szept. 20. 10:41
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Azért frusztrál mert benned vannak ezek a társadalmi előítéletek(akár csak tudatalatt is), hogy az egyéjszakásozó nő ribi, veszít az értékéből, stb.
2023. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Csak élte az életét. Jól érezte magát. Nem volt kapcsolata, mert nem talált erre megfelelő embert. De igénye mindenkinek van.

Most vonuljon zárdába?

Nem prosti volt, csak egy-egy buli után vagy ismeretség után levezette a feszültséget. Nincsen ebben semmi különös.

2023. szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

Amit itt leírtál, nem ő rá vet rossz fényt, hanem rád.

Nekem ilyet mondanál, hogy miután ezek a dolgok kiderültek, rosszulesne hozzám érned, repülnél és nem lenne kár érted.

Nem a 20.század elején vagyunk, ahol ezek szintén megtörténtek, csak szégyen volt felvállalni. De te még mindig ott élsz.

23 évesen szerezzen tapasztalatot, ismerkedjen. Ne 45 èvesen érezze azt, hogy lemaradt valamiről, amikor már házas és 2 gyereke van.

Nem követett el bűnt. Végtelenül kínos ez a degradáló stílus.

Még nevetett is rajta, jézusmária! Nem bújt el a szégyen miatt..

Azt se értem, hogy jöttetek össze. A te seggedben láthatóan van egy jó nagy karó, az övében legalább nincs.

2023. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem egyforma az értékrend, így jobb lenne hozzád hasonló lányt keresned. Mindig benned lesz, nem fog elmúlni.
2023. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Ha te ennyit se tudsz tolerálni, akkor keress valami apacat.
2023. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Mondhatunk akármit nem érzed jól magad akkor szakíts, de majd rájössz nincs olyan hogy hibátlan
2023. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!