Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna hogy a pártokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna hogy a pártoknak a régi kapcsolatai vagy csak szex partnerei ismerősök neki Facebookon és meg vannak a régi beszélgetések is amiket még előttetek beszélgettek intim képeket küldtek egymásnak?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar. Mondtam is már neki és nem törli ki őket. Azt mondja azok előttem voltak.

Rendben de ott van más melléről puncijáról a kép.


máj. 1. 17:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9-es az egész világgal lefeküdtél hogy annyi tapasztalatod van ami elég az általánosításhoz? Mert ha mondjuk kb 3 exeddel ez volt és ráadásul ugyanazzal a típussal jöttél össze, akkor ebből nulla szinten lehetne általánosítani más emberekre.
máj. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%
A hosszú és komoly kapcsolatomban fel sem merült, hogy bármelyikünknek bárkit törölni kéne, a kérdés a tini párkapcsolatokba illik. És kérésre sem töröltem volna, kizárólag én dönthetek róla, ki ismerősöm Facebookon, ki nem, és én márpedig nyomós ok nélkül nem tiltok, törlök senkit. Kérdező, aki meg akar csalni, az akkor is meg fog, ha mindenkit likvidáltatsz vele Face-ről, szóval, felesleges a hiszti, és a fejéből meg amúgy sem tudsz emlékeket törölni.
máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

#5 Vagyok.

Nekem amúgy szakító ok lenne, ha sokadjára arra kérne a párom, hogy töröljek bármit is a Facebookomról. Első pár alkalommal elmagyarazom, hogy én hogy állok a témához, nekem nem éri meg az energiát, hogy visszakeressem és töröljem a beszélgetést, nem szortírozok ismerőst. Nekem a kérés bizalmatlanságot jelent, és ha nem fogja fel a magyarázatot a másik fél, csak erőlteti tovább a törlést akkor azt jelenti, hogy nem bízik bennem, tehát nincs is keresnivalónk együtt.

A bizalmatlanságot, a kontrollt, a számonkérést, hogy ki az az XY a Facebookon, nem tolerálom. Elég volt a saját anyámtól hallgatni a számonkéréseket még egyetemistaként is, neki is épp csak eltűrtem, de nem vágtam hozzá jó képet.

A beszélgetéseimet meg biztos, hogy nem is láthatja a párom. Engem se érdekel az övé. És nem azért nem láthatja, mert megcsalom, hanem szerintem kell a személyes tér. A Messenger kicsit olyan mint az élő beszélgetés, ahogy nem rakok kamerát meg mikrofont a másikra, hogy visszanézzem, hallgassam, hogy kivel beszélt, úgy nem olvasom vissza a Messengerét. Nem tartozik rá az, ha mondjuk a legjobb barátnőm elmeséli nekem, hogy mi volt a nőgyógyásznál. Akkor se tartozik rá, ha irl mondja el nekem, meg akkor se, ha Messenger üzenetben.

(Mondom ezt nőként)

máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Ismerős törlése gáz, neked is ciki lenne, mert tudnák a csajok, hogy a te féltékenységed miatt van.


Viszont a képeket töröltetném. Engem is baromira zavarna, gondolom neki se tetszene, ha mások f.szától lenne kép a telefonodban. Ezt a hülyeséget meg hagyjuk már, hogy nehéz visszakeresni xdxdxd 60 évesek írhatták akik nem tudják, hogyha rámész a nevére ott van a chatbe a mediatartalmak.


Én a helyedben szakítanék vele, ha neki többet ér néhány p.ncis kép, mit hogy te nyugodt legyél. Ez megalázó, nem tisztel téged.

máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

13 as, nem is volt törlésről szó, én ha látnám, h a pasimnak van csomó női “havere” akikkel elég gyakran kommunikál, én nem kérném, hogy törölje, mert semmi értelme, hanem feltenném magamnak a kérdést, hogy akarom ezt folytatni?

Es szépen kitáncolnák. Szó nélkül.

Csak azért, mert megjártam, az ex barátom tartott ilyen női havert magának, aki folyton ráírkált es engem is meg akart ismerni, es még volt pár ilyen neki, végül kiderült, h nem zavarta őket a jelenlétem, hanem meg akartak ismerni, h tudjak ki az a hulye liba akinek ez a pasi kell komolyra, akit ők csak szexre használnak.

Persze egy időben kérés nélkul törölte őket, mikor mar gyanút fogtam, de ez azt jelentette, h tovabb tartották a kapcsolatot ál kontókról es más appokon keresztül, nem volt semmi sertődés!

Sze nekik nem kellett a díszpintyem!

Csak ott né mutyiba.

Hát ennyike!

Szamomra ennyi eleg volt es miattam tutti nem kene törölni senkit, megtudnám h van ilyen jó női barátja, mondanám de jó, utana hazakérezkednék és ágyő pepike, többet nem kene!

máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
15: De ki beszél itt arról, hogy exek írogatnak rendszeresen? „Bírom” a GYK-n, hogy sokan kikerekítik a sztorikat, meg a sajátjukat húzzák rá kényszeresen mindenre:-) Nincs szó írogatásról, találkozásról, a barátnő megismeréséről, pusztán arról, hogy régi partnereket, fotókat kell-e törölni.
máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Felőlem rámázza be 16 os, csak engem hagyjon ki.
máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17 Hallod fura egy pasijaid vannak neked.
máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!