Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Szerintetek bocsánatot kérjek, vagy felejtsük el a dolgot?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm elég félénk és szégyellős típus, de van akinek megnyílik, tehát vannak barátai, meg velem is nyitott tud lenni. Az én barátaim körében viszont ideg visszahúzódó és szótlan szokott lenni. A múltkor pedig véletlenül megaláztam, vagyis ő ezt mondta. Mert mindegy, volt egy baráti beszélgetés, és elkotyogtam, hogy sokszor síkositóval csináljuk, mert nem tud annyira felizgulni, pedig már a gyógyszert is elhagyta emiatt mivel engem ez zavar. Szerinte pedig nagyon megalázó volt rá nézve, hogy megosztottam ezt a problémáját, és akkor nagyon halkan megjegyezte, hogy ha esetleg ha tovább nyalnám vagy ujjaznám is, akkor nem kellene mindig síkosító, de hogy ő érti a “gyors meneteket” és megvan vele. Már többször mondta, meg szex közben is, hogy hogyan meg hol izgassam, de aztán általában szabadkozik is, mert tudja, hogy ennyi idő nincsen, mert mire ő elég nedves lenne, nekem már kb a kedvem elmegy. Szerintetek szakítsak vele, és felejtsük el a dolgot? Őszintén kérdezem, annyira azért nem ragaszkodom hozzá, nem ő az egyetlen nő a világon/ az igazi. Szóval mit gondoltok? 25F és 23L

2022. nov. 2. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

A lány érdekében szakits vele. Nem is szereted igazán, plusz ilyen dolgokat bunkóság elmondani másoknak. Mi közük van hozzá?

Te meg lusta vagy még felizgatni is azt a lányt, jobbat érdemel ez az igazság.

2022. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%

Bocsi, csak a lényeget olvastam el. :)


Nekem is hüvelyszárazságom volt. Az orvos Gynoflore-t írt fel. Láss csodát ömlött belőlem a víz szex közben. Folyt le a fenekem és tiszta víz volt az ágy.

2022. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is szakíts vele, jobb lesz neked is és neki is.

De aztán nehogy rákendd, hogy miatta szakítottál, hogy még hibásnak is érezze magát!

Egyszerűen nem illetek össze.

2022. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok. Most ennek így mi értelme van?
2022. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, legalább találhat nálad jobbat. Szánalmas, hogy sajnálod rá az időt, és még őt hibáztatod...
2022. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Önző majom vagy, ráadásul hülye is. Nem elég hogy kiteregedet a magánéleteteket baráti társaságban, kellemetlen helyzetbe hozod a barátnődet, de még arra is lusta vagy hogy az ágyban a kedvére tegyél. Őszintén kívánom a lánynak, hogy találjon egy normális srácot helyetted.
2022. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Ez nagyon gyerekes! Felnőttek nem teregetik ki a párjuk és saját nem életüket , főleg nem ilyent. Bár ezzel magadst is csőbe húztad mert a barátok inkább gondolhattak arra , hohy te nem tudod felízgatni mint sem a nővel legyen gond. Nem csodalkoznék ha valaki rá menne a csajodra a tarsaságból.
2022. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ennyi idő...?? Megy a vonatod vagy mi?

Annyi időd biztos van hogy neked jó legyen

Sztem is hagyd el, talalhasson férfit maga mellé

2022. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképp kérj bocsánatot, mert tényleg megalázó volt a haveroknak ilyet elmondani.
2022. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd őt békén te bunkó p..
2022. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!