Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy ezen a hétvégén nincs erőm felutazni hozzá?

Figyelt kérdés

lehet gyerekesnwk tartjátok de 1 éve minden pénteken és vasárnap utazok el-vissza 4-5 órát. Most mivel volt munkaszuneti nap kedden megint felutaztam de szerda este mar jottem haza. Ezen a napon ugy erzem nincs erom sajnos felutazni hozza...

mert az 20 ora utazas lenne ezen a heten. Multhet penteken 4 ora ut, vasarnap 4 ora, kedd 4 ora, szerda 4 ora. Belefaraftam


máj. 3. 07:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Most jöjjön ő hozzád. Ha ennyit nem tesz meg érted, akkor már tudod, hogy mennyi értelme van ebbe a kapcsolatba ennyi energiát belefektetned. 18 éves vagy, nagyjából tegnapra találsz száz olyan párt, aki nem 4-5 órányi vonatozásra van tőled, vagy ha mégis, akkor egyenlően veszi ki a részét a terhekből (mint pl az utazás, tudod, mikor utaznék ennyit valakiért, aki soha nem utazik hozzám).
máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
sajnos azert nem tudo jonni mert anyam nem kedveli ot es igy nem szivesen jon, mondjuk ezt megertem. De akkor megerthetne hogy lesznek mostmar olyan hetvegek amikor bizony nem utazok le odavissza 8-10 orat miatta
máj. 3. 08:36
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Es anyad mi okbol nem kedveli?
máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
😂😂😂😂😂 Tini kapcsolat, de kb. 1 fillért sem ér. Összeköltözni ezeknek? Mire? Majd a szülők fizetnek mindent? Hagyjuk már. Na ezek a tipikus időpazarló dolgok, 300km-ről ismerkedni. Nem is kell helyből, minek az...
máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de ez nem kifogás, hogy azért nem ö jön, mert anyád nem kedveli. Nem anyádhoz jön. Ha meg anyád otthon nem látja öt szívesen, akkor nem mentek haza, hanem viszel egy pokrócot és kiültök az erdö szélére, visztek kaját, piknikeztek, vagy elmentek egyet túrázni. Van ezer program, ami még pénzbe se kerül. Középen is találkozhattok valahol, be lehet járni más vidékeket is, ha már ennyit képes vagy utazni. Nem igaz, hogy két fiatal felnöttnek semmi ötlete nincs.

Azért kipróbálhatnád már, hogy tényleg nem mész el hozzá, arra mit lép. Lehet, hogy kiderülne, hogy ö egy lépést se tenne meg érted. Egy évet már így is elpazaroltál egy ilyen "kapcsolatra".

máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy nem megyek szoval a hetvegen nem lesz ogy talalka..
máj. 3. 10:24
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Most mar te ia rajottel, hogy hiaba vagy fiatal, nincs vegtelen energiad. Pedig ez az utazgatas kidobott energia. Egy kapcsolatba rengeteg energiat kell beletenni, de az utazgatas az nem a kapcsolatba tesz. Egyszeruen elfolyik. Majd rajossz.
máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
88%
17-es igazad van, én is voltam így, a párommal az elején. Mi csak a város két végében laktunk, és csak 1 óra volt az út, de pár hónap után azt mondtam, hogy vagy összeköltözünk, vagy vége, de én ezt tovább nem csinálom.
máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!