Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi és Nö között lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és Nö között lehet ragaszkodás szerelem nélkül?

Figyelt kérdés

Tehát...nincs szerelem.de egymásnak vannak.Mindent együtt oldanak meg,ragaszkodnak egymáshoz nagyon.

Igy lehet belöle tartos kapcsolat?Vagy az egyik nem mindig szerelmes minden esetben?


2010. okt. 28. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha aszexuálisak, persze.
2010. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szeretkeznek együtt vannak minden olyan eltöltött percükröl tudnak amikor nincsennek együtt.igy értettem
2010. okt. 28. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet,ez nálam a szoros barátság kategória.
2010. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, ezt hívják HÁZASSÁGNAK.
2010. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

szerintem nem értettetek meg!

nem barátság.

Együtt vannak,akarják egymást ugy viselkednek mint akik együtt járnak meg minden...de nincs szerelem.

2010. okt. 28. 16:21
 6/9 Fülünyúl ***** válasza:
Ha szeretkeztek, együtt vagytok, ragaszkodtok egymáshoz, az a szerelem jele. Nem a lila ködösé, hanem az a fajta ami a lila ködösnél erősebb és tovább tartó.
2010. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem mondjuk ki hogy egymásnak hogy szeretlek.söt...

nem azt érzem.mást érzek a szerelem helyett.

nem tudom megmagyarázni,de nagyon akarom öt.

2010. okt. 28. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
pedig az a szerelem.....
2010. okt. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Úgy bizony. Nagyon szépen körbeírtad.szerelem ez a javából.
2010. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!