Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben se lehet megbocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben se lehet megbocsájtani 1 pofont?

Figyelt kérdés

Nem bírja az alkoholt! Néhány pohár után azt se tudta hol áll a saját feje. 1 órán keresztül könyörögtem neki hogy mennyien pihenni. De ő nem ő el akart indulni haza, a gond az hogy nála volt a buli. A másik gond hogy majdnem le esett az erkélyről. Mondtam neki hogy mennyien pihenjen egy kicsit én haza küldöm a barátnőit erre meg lökött hogy ő jól érzi magát és akkor esett le majdnem a 7 emeletről akkor vissza húztam és kapott egy pofont. Erre ki nevetett a barátnői segítettek le fektetni. Ma azt mondta hogy neki gondolkodnia kell mert én túl agresszív vagyok.

Józanul egy kis tündér a világ legnagyobb nője, 4 éve ismerem 1 éve vagyunk együtt.


máj. 13. 18:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
39%

Ő is hibás minek iszik ha nem bírja. Te is az vagy nőket nem szabad bántani, kisebbek gyengébbek vagyunk. Gondolj bele puszta kézzel meg tudnád ölni, csoda ha ezek után fél?

20/N

máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
49%
#11: Attól nem félt bezzeg, hogy annyira készen lesz, hogy majdnem a betonon koppant a feje. Az nem mentség amit írsz, hogy ennyire nem tudsz önmagadon uralkodni és annyira részeg vagy hogy szép szóból nem értesz az istenért se.
máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
54%
Pedig a korláton át tud esni ha nagyon be volt b.szva.
máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%
Ilyentől menekülni kell, nem pofozkodni.
máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
19%
13, ahhoz igen komoly lendület kéne, vagy, hogy teljesen kihajoljon. Azt el tudom képzelni, hogy dulakodtak és majdnem koesett, de, hogy csak állt az erkél,en és majdnem kiszédült, azt nagyon nehezen.
máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
37%

Nekem felnőtt nőként ne pofázzon bele senki, mennyit iszok, meg mit csináljak, pihenjek le.

Ha nem tetszik, le lehet lépni.

De még pofozgatni?

Na, tudod, ki gondolkodna már ezután, kontrollmániás pöc$...

máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
66%
Igaza van. Én kiadnám az utadat. Agresszív vagy és kontrolláló, eleve te kezdeményezted a balhét.
máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
79%

Sokan abba kötnek bele, hogy nem eshet ki az erkélyről.

Attól függetlenül ha a 7. Emelet erkélyén csatak részegen szédeleg valaki jobbra balra egyáltalán nem oké!

máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
72%
18, aláírom, de, hogy nem kell ezért inzultálni abban is biztos vagyok. Egy józan embernek, aki ráadásul erőssebb is, legyen már más "fegyvere".
máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ezzel épp semmi baj nincs, próbáltad kizökkenteni gondolom.
máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!