Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben se lehet megbocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben se lehet megbocsájtani 1 pofont?

Figyelt kérdés

Nem bírja az alkoholt! Néhány pohár után azt se tudta hol áll a saját feje. 1 órán keresztül könyörögtem neki hogy mennyien pihenni. De ő nem ő el akart indulni haza, a gond az hogy nála volt a buli. A másik gond hogy majdnem le esett az erkélyről. Mondtam neki hogy mennyien pihenjen egy kicsit én haza küldöm a barátnőit erre meg lökött hogy ő jól érzi magát és akkor esett le majdnem a 7 emeletről akkor vissza húztam és kapott egy pofont. Erre ki nevetett a barátnői segítettek le fektetni. Ma azt mondta hogy neki gondolkodnia kell mert én túl agresszív vagyok.

Józanul egy kis tündér a világ legnagyobb nője, 4 éve ismerem 1 éve vagyunk együtt.


máj. 13. 18:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
39%
Az eletet mentetted meg. A pofon se hekyenvalo,de a reszegseg meg onkontroll hianya se.
máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
70%
Mert aztán a pofon kiűzi az alkoholt a vérből🤣
máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
57%
Hát elég életszerűtlen a sztori hogy ki lehetne szédülni egy hetedik emeleti (gondolom panel...) erkélyéről mászás nélkül, de legyen gyereknap a nemlétező nője pofozásáról ábrándozó trollnak. Az egyetlen elfogadható "erőszak" egy ilyen esetben a kar megragadása és a lakásba visszataszigálása a személynek, nem a pofozás. Én azt visszaadnám és tíz körömmel esnék neki annak aki megütne!
máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
28%

Azért itt nem egyértelmű hogy mi a rosszabb; az ha valaki kb öntudatlanra issza magát, vagy az ha valaki kétségbeesésében mert a másik majdnem öngyilkos lesz, meggondolatlanul (?) ezért lekever egyet.


A barátnődnek szerintem több oka van a szégyenre. Mindenki max annyit igyon amennyit bír.

máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
87%
#21 ne drámázz, milyen életmentő pofonról szövegelsz, az állítólagos részeg barátnő tántorgott, hülyeségeket beszélt és lökött egyet a kérdezőn. Hűha. Ezért aztán meg kell ütni 🤦 A megoldás megfogni és berángatni, erkélyajtó becsuk. Nem megverni!
máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25%

Mondjuk ezt eddig is tudtam, de most csak azért is kimentem az erkélyre. Nem, nem lehet csak úgy véletlenül átbukni a korláton. Ahhoz elég erősen el kéne rugaszkodni, hogy ez összejöjjön (ezt is próbáltam, kb. tornásznak kéne lenni hozzá, nemhogy totál részegen átugrani). Itt a jó döntés:

Kar megfog, vagy csaj megfog, be egy szobába lefektetni.

Ha nagyon ellenkezik és te.így nem vagy rá vevő, akkor rábízni a barátnőire és hazamenni.

máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
27%
Ebben az esetben nem elítélendő.. megilyedtel .. most ha le esik meg lehet le is ultetnek. Jobb ha megbeszélés vele ezt a piazgatast meg hogy alkoholos állapotban nem dőlünk neki az erkely korlatnak.
máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, ugyan már miért is "ültetnék le" a kérdezőt, ha a csaj esetleg kiesik? Mondj már rá egy okot. Amúgy, mint írtam (#26 vagyok) gyakorlatilag lehetetlen csak úgy kibukni a korláton, ezek alapból úgy vannak tervezve. Józanul, nekirugaszkodva top kondiban esetleg. Részegen támojogva aligha. Gondolom nincs odatéve sámli, vagy létra.
máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
77%
Már elnézést, megtántorodott részegen, oké, majdnem kiesett állításod szerint, de ezért megpofozni. :/ Te se vagy normális. Te így vezeted le a stresszt? Gratulálok....
máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Tisztázzuk valamit nem az van oda írva hogy majdnem ki bukott vagy ki ugrott és nem is azt hogy át esett hanem majdnem le esett. Egy 90cm korlátolt van szó amire fel próbált ülni egy részeg. Ezt józanul is többször csinálta akkor is rá szóltam hogy ne mert veszélyes. Még józanul is le lehet onnan és I nem hogy részegen
máj. 14. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!