Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tart a masszív bőgés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart a masszív bőgés időszaka szakítás után?

Figyelt kérdés
Tegnap este 9 óta jóformán nem tudtam abbahagyni..mikor fog ez csillapodni?
2011. okt. 20. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs ilyen időszak.
2011. okt. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amíg abba nem hagyod. Tessék abbahagyni a más hülyesége miatti búsulást. Villamos után nem sírunk, jön a másik.
2011. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
addig amég be nem veszel egy magne B6-ot
2011. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 napietus ***** válasza:
93%

első 3 jókat írt. magne b6 idegerősítő, de ha eszel banánt, az is jó. csak ne vidd túlzásba, mert szorulásod lesz tőle.


amúgy 5 perc még normális, bár én pasi után sosem bőgtem, de van aki érzékenyebb.


29/n

2011. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nákam is volt már ilyen, sztem is jó ötlen a magne b6, bár én nem szedtem. Vmi kell ami kikapcsol, vagy egy találkozás, vagy vásárlás akármi. Nekem legutobb úgy volt 1 hétig, hogy akkor rögtön sírtam ha egyedül maradtam a szobában. Így vagy anyukámmal főztem, ő kemény nő agyoncsapna ha ott sírdogálnék elptte, vagy elmentem társaságba plázába, akárhova ahol kikapcsolok.
2011. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

"Villamos után nem sírunk, jön a másik."


Ja ez jó hozzáállás ha 40 éves korára az ember 5x elvált akar lenni...

Nem baj, ha sírsz, sírj csak! Inkább sírd ki magadból minthogy magadba fojtsd a dolgokat. Csak az a baj, hogy a sírásba bele is lehet temetkezni, szóval pár nap után keress valakit (barát, családtag, akárki), akinek kibeszélhetsz mindent magadból ezzel kapcsolatban. Ha sírdogálsz előtte, az se baj! Csak sokáig ne sírdogálj egyedül, meg beszéld ki magadból, különben belesüllyedsz.

2011. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Rajtad múlik, ha nem gondolsz rá, hanem mással foglalod el magad, máson gondolkozol akkor nem fogsz sírni mert eszedbe sem jut. De a legtöbb ember szereti sajnálni magát és bőgni akár hónapokig egy hülye szakítás miatt.
2011. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1 napig tart a bőgős időszak. Van egy barátom akinek mindent elmondok, bőgök, és ez kölcsönös.

A lehangoltság meg úgy egy hétig.

2011. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Amikor reményt adott egy srác,majd elutasított 1 héten keresztül,amikor beszéltem vele esténként,folyamatosan bőgtem.Kisírtam magamból mindent,ami bennem volt,amikor nem látott senki.Így utólag belegondolva jó érzés volt:) Azóta már van új barátom,és előre látom,és sajnálom magam,hogy a szakításunknál ugyan ez lesz mint a reményt adó srácnál.
2013. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nálam végül hónapokig tartott ez, hogy lépten-nyomon elbőgtem magam, pedig isten látja lelkem, tényleg próbáltam elterelni a figyelmem, és továbblépni.


Majdnem egy évig voltunk külön...Szeptemberben újra összejöttünk, azóta együtt vagyunk:)

2013. febr. 11. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!