Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom családja mindenért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom családja mindenért engem okol, van így közös jövőnk?

Figyelt kérdés
Tudom, nem a párom családjával élek együtt és nem velük vagyok együtt...de nagyon kiborító, hogy semmit nem csináltam és mégis folyamatosan hibát keresnek bennem. Ha a párommal valami rossz dolog történik pl. a munkahelyén, engem hibáztatnak. Ha a barátomnak nincs kicsattanó kedve amikor összefut a családjával, biztosan én készítettem ki... kritizálják a megjelenésem a munkám a tudásom az egész lényem. A barátom folyamatosan leállította őket (igaz, én ezt elmondása alapján tudom, mert én ilyen helyzetekben nem is voltam ott, tehát ezeket nem a szemembe mondták)...azóta egyszer találkoztam pár órára a családjával, de már egyáltalán nem akarok, mert azóta az anyja újabb dolgokkal rágalmazott meg. Nyilván érthető, hogy az ember nem megy oda, ahol csesztetik, főleg, hogy ezt a hátam mögött tették. A barátom a végsőkig kitartott, hogy talán jóra fordul minden, de a helyzet egyre rosszabb. Mostmár odáig fajult, hogy ő sem kíváncsi senkire. Én viszont aggódom. Bár nekem nyilván az lenne a legjobb, ha ezek az emberek eltűnnének az életemből, másrészt viszont a párom velük élt eddigi élete során és biztosan szereti őket és nem akarom azt sem, hogy elszakadjon...de engem nem fognak soha elfogadni és ellenem beszélnek minden alkalommal, amikor nem vagyok ott. Ha ott vagyok, akkor sem túl kedvesek, de tűrhető volt, míg ki nem derült mit sutyorognak a hátam mögött. Mi a megoldás???? 3,5 éve vagyunk együtt, szerintem eleget elviseltem.
2020. márc. 7. 19:56
 1/4 Hellmano ***** válasza:
Ha 3.5 év nem volt elég, hogy megkedveljenek soha nem is fognak ezt el kell fogadnod. Lehet nem vagy szimpatikus a számukra és jobb párt akartak a kis fiuknak és nem bírják ezt elfogadni. Az ilyen szülő nem is szereti valójában a gyerekét, ha te nem ártasz neki, akkor nem értem miért folynak bele a kapcsolatotokba ilyen alááskálással...persze, ha valami negatív személy vagy és ártasz a gyereküknek, akkor érthető, hogy nem akarják, hogy együtt legyetek.
2020. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyósom ilyen, de neki senki nem elég jó. Sógornőmbe is ezer kivetnivalót talál.

Engem is kritizált durván, a családomat, miközben a szüleim rengeteget segítettek nekünk és visszafogottak, kedvesek, nem ütik bele az orrukat mindenbe.

Nekem is a külsőmre, munkámra tett megjegyzést.

Aztán visszahallottam, hogy bődületes hülyeségeket terjeszt rólam, szüleimről. Itt telt be nekem is a pohár. Miközben közösségi oldalon folyamatosan osztja meg a nagy őszinteségről, szeretetről szóló posztokat.


Én úgy oldottam meg, hogy nagyon ritkán látogatom meg őket. Élettársam bármikor mehet, hiszen az édesanyja. De ő megérti, hogy én nem megyek.

2020. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy oldódott meg, hogy megszüntette velük a kapcsolatot, teljesen. Bár azért az fontos, hogy nálunk a páromat is kigúnyolták a háta mögött a szülei és folyton bszogatták mindenért, nem csak engem.

Szerintem jobb lenne, ha nem is tudnál ezekrōl, a párod engedje el a füle mellett, te ne találkozz velük és ne is mesélje el neked miket mondtak rólad.

2020. márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, de le lehet így élni egy életet, évtizedeket, hogy valaki ennyire gyűlöl? És ha majd lesz gyerek, rá is fújni fog? Hogy tudom, a párom elszakadt a családtól lényegében miattam? Nem csináltam semmit, ez igaz, de ha én nem lennék akkor most náluk minden oké lenne...vagy legalábbis nem itt tartanának. Illetve abban sem vagyok biztos, hogy én kész vagyok arra, hogy egész életemben így utáljon valaki. Az biztos, hogy ők aztán nem hagyják annyiban, hogy nem fogok menni hozzájuk. Biztos vagyok benne, hogy minden alkalmat megragadnak a piszkálásra egész életemben.
2020. márc. 8. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!